„Nasz Garbów” złożył wniosek o udostępnienie informacji publicznej na temat zaległości w płaceniu podatku od nieruchomości przez instytucje i podmioty gospodarcze.

Treść naszego wniosku o udzielenie informacji publicznej poniżej:

Do: Wójt Gminy Garbów,

Analizując dokumentację Regionalnej Izby Obrachunkowej w Lublinie natrafiliśmy na informacje o niepokojących i powtarzających się zaległościach w płaceniu podatku od nieruchomości w Gminie Garbów, co znacznie uszczupla środki gminne, które mogą być przeznaczone na inwestycje i rozwój.

W związku z powyższym, działając na podstawie ustawy o dostępie do informacji publicznej oraz ustawy prawo prasowe prosimy o dostarczenie pocztą elektroniczną następujących informacji dotyczących zaległości poszczególnych podmiotów instytucjonalnych jak i gospodarczych zalegających wobec Gminy Garbów z płaceniem podatku od nieruchomości w niżej wymienionych latach.

1. Prosimy o podanie kwoty całkowitych zaległości dla każdego roku w latach 2002-2012

2. Prosimy o podanie dla każdego roku listy wszystkich podmiotów zalegających, z wyłączeniem osób prywatnych nie prowadzących działalności gospodarczej, wraz z dokładną kwotą zalegania dla każdego z tych podmiotów.

Wyżej wymienione informacje prosimy dostarczyć na adres poczty elektronicznej info@naszgarbow.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

W oczekiwaniu,

Dariusz Rodzik

Redaktor Naczelny „Nasz Garbów”

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top