Na stronie Gminy Jastków cieszą się z nazwy węzła drogowego w Bogucinie… Radość cudzym kosztem to antypromocja Jastkowa

To że węzeł otrzymał nazwę Jastków można uznać za nasz wspólny sukces, tym bardziej, że były głosy, które chciały zmienić tę nazwę na niezwiązaną z naszą gminą.

Oficjalna strona internetowa Gminy Jastków – jastkow.pl

Drogi autorze powyższego kuriozalnego zdania. Otóż musisz wiedzieć, że „kradzież” nazwy węzła nie jest żadnym sukcesem, ale wstydem dla Gminy Jastków zarządzanej przez wójta Samonia. Promocja cudzym kosztem to antypromocja. Wójt Samoń szczyci się  tym, czego powinien się wstydzić i w ten sposób działa na szkodę gminy, której jest wójtem. Niestety jastkowcy radni nie zdołali go powstrzymać.

Radni Gminy Jastków w większości uznali, że należy zrezygnować z nazwy „Jastków” dla obiektu, który należy się komu innemu. Było to pięknym gestem z ich strony w stosunku do Bogucina i gminy Garbów. Zobowiązali swojego wójta do oddania nazwy węzła wsi Bogucin lub ewentualnie gminie Garbów, na terenie których znajduje się węzeł i która to gmina płaci za jego oświetlenie. Trzeba wiedzieć, że na terenie gminy Jastków w ogóle nie ma przecięcia się nowej strasy S17 ze starym traktem warszawskim. Niestety wójt Samoń zlekceważył stanowisko radnych Jastkowa i jak to niestety często bywa w naszych wiejsko-miejskich gminach pozostał bezkarny. Teraz jeszcze się tym chwali na oficjalnej stronie gminy Jastków. Na takie zachowanie można powiedzieć tylko jedno: Ręce opadają. Władza już nie ma wstydu proszę Państwa!

screen ze strony jastkow.pljastkow

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top