Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie w najbliższą sobotę czyli Duch Święty potrzebuje reklamy!

Czytając artykuł ks. Edwarda Stańka nie mogłam oprzeć się napisaniu kilku słów zachęty dla czytelników. Ksiądz Edward pisze, że mądrym ludziom reklama jest niepotrzebna, bo „oni przy nabyciu nowej rzeczy nie kierują się reklamą, lecz samą wartością danej rzeczy.” Jednak iluż jeszcze jest tych „niemądrych”, co stoją z boku i patrzą i nie bardzo wiedzą co kupić, o ile kupią to jak użyć i rozpakować daną rzecz? Dalej pisze on:„Pan Bóg nie potrzebuje reklamy swoich skarbów. Przyjdzie jednak czas gdy objawi całemu światu ich piękno i wartość.” Czy to właśnie nie jest ten czas? Kiedy Pan Bóg posyła nam swego pocieszyciela Ducha Świętego, abyśmy mogli w pełni cieszyć jego rozpakowanymi skarbami, odkrywając ich właściwą wartość? Za mało jednak znamy Ducha Świętego, który wylewa się w naszych czasach w wielu miejscach na ziemi.

Przychodźmy zatem napełniać się tym Duchem i pomagajmy „niemądrym” stawać się mądrymi.

Ilu parafian uczestniczy w najważniejszej po Mszy Świętej modlitwie adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w każdą niedzielę od godziny 1130 do godz.16.00?

Pan Jezus czeka, nieraz sam na sam ze Sobą w wielkim smutku, że na kilka tysięcy osób nie znalazł się nikt, kto z nim chce przebywać w tym momencie. Mamy mnóstwo wymówek: pora obiadowa, rodzina, goście, ciepło domowe, seriale, mecze, czy po prostu odpoczynek po całym tygodniu. Nie bądźmy „niemądrzy”!

Duch Święty przychodzi w każdej Mszy Świętej, ale w szczególności wypełnia serca ludzi wtedy, gdy Go o to prosimy. Jeśli ktoś jeszcze nie był na Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie w naszej parafii, to niech koniecznie przyjdzie w NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ 14 stycznia na godzinę 17, aby dać się napełnić darami Ducha Świętego z darmo. Duch Święty działa tym mocniej im mocniej modli się wspólnota, a wspólnota modli się tym mocniej im więcej osób uczestniczy świadomie.

Im będzie nas więcej, tym mocniejsze będzie wylanie Ducha Świętego. Musimy wierzyć i modlić się wspólnie, a zaczną dziać się cuda, to jest obietnica samego Pana Boga!

Chyba nie ma lepszej reklamy samego Pana Boga niż obietnica jego cudów.

Wszyscy chcielibyśmy je zobaczyć, bo to umacnia naszą wiarę. Jezus żyje i uzdrawia, wskrzesza, uwalnia od złych duchów, daje słowa poznania przez swoje wybrane dzieci szczególnie, ale także przez każdego z nas. Jezus żyje i czyni cuda dokładnie tak samo jak czynił to dwa tysiące lat temu.

Tylko nasz niewiara i „niemądrość” blokują nam dostęp do tej łaski.

Nie zostawaj obojętny na poruszenia serca, żeby przyjść w tę sobotę do kościoła Przemienienia Pańskiego, rok 2017 będzie wyjątkowy! Przemienienie na górze Tabor było także nagrodą dla Apostołów za ich wiarę.

Amen

red_mo

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie w najbliższą sobotę czyli Duch Święty potrzebuje reklamy!

 1. Nałęczów

  Dokładnie tak było. Ma ze swoi nie doceniają co mają?!
  Pozdrowienia dla Czesławic i Nałęczowa.

  Reply
 2. Słowa papieża Franciszka

  Bez Ducha Świętego nie można mieć nadziei: http://www.naszdziennik.pl/wiara-stolica-apostolska/175897,bez-ducha-swietego-nie-mozna-miec-nadziei.html

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top