„Lobotomia 3.0” – nowa książka Wojciecha Sumlińskiego. Kto jest naprawdę odpowiedzialny za śmierć ks. Jerzego Popiełuszki?

Już 29 września odbędzie się premiera nowej książki najlepszego dziennikarza śledczego III RP Wojciecha Sumlińskiego. Książka pt. „Lobotomia 3.0” będzie dostępna w księgarni Radia WNET!

Spis treści:
Od Autora

Wstęp
Część 1 Prymas
Część 2 Samotnie ku przeznaczeniu
Część 3 Stan Gry
Część 4 Opowiem wam jak zginął
Część 5 Rosyjski Ślad
Zakończenie
Dokumenty

Fragment wstępu:
Główne przesłanie moich książek ” Z mocy bezprawia” oraz „Z mocy nadziei” zawiera się w słowach: „Nigdy się nie poddawaj”. W pełni to wierzę: choćby nie wiem, co się wydarzyło i co przyniósłby los, nigdy, przenigdy, milion razy nigdy nie wolno się poddawać….Jako freelancer pracowałem dla ogólnopolskiego programu śledczego w TVP, niezależnie od tego miałem swój autorski program w telewizji publicznej, intratne kontakty z dwiema ogólnopolskimi redakcjami prasowymi, i świetnie rokujący kontrakt wydawniczy oraz świeżo podpisaną umowę z Agencją Filmową Telewizji Polski na napisanie scenariusza filmowego dla wysoko budżetowego serialu telewizyjnego o tajemnicy śmierci Księdza Jerzego Popiełuszki. Przede mną otwierała się możliwość spełnienia wszystkiego, czego pragnąłem w tej dziedzinie…

Posłuchaj rozmowy w Radio Wnet – TUTAJ

RECENZJA

źródło: radiownet.pl

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top