Lista kandydatów do rady gminy Garbów startujących z listy Prawa i Sprawiedliwości

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KANDYDACI DO RADY GMINY GARBÓW

 

 

Okręg wyborczy nr 2. ANDRZEJ FILIPEK

–  lat 47, pochodzi z Garbowa Dolnego, żonaty, ojciec trzech synów, ukończone Studium Pedagogiczno-Techniczne w Lublinie. Obecnie pracuje w branży hotelarsko-gastronomicznej. Interesuje się historią i przyrodą, lubi podróżować.

 

 

 

 

Okręg wyborczy nr 3. PAWEŁ BIENIEK

– lat 37, zam. Garbów, ukończył studia wyższe na Wydziale Prawa i Administracji UMCS, kierunek administracja, żonaty, trzyletnia córeczka. Kandyduje na radnego Rady Gminy Garbów, ponieważ chce przyczynić się do poprawy jakości i poziomu życia mieszkańców gminy.

 

 

Okręg wyborczy nr 4. BOGDAN GRZEGORCZYK

lat 61, zam. Garbów. Motto kandydata: „Czas na zmiany w naszej gminie. Musimy zerwać krępujące nas układy i układziki trwające od lat. Do władzy należy iść nie po zaszczyty i apanaże. Do władzy powinni iść uczciwi ludzie z nową energią i pomysłami dla samorządu”.

 

 

 

Okręg wyborczy nr 5. SEBASTIAN SOŁDAJ

– lat 19, zam. Bogucin, wykształcenie średnie rolnicze. Obecnie kontynuuje naukę w technikum agrobiznesu. Rolnik z zamiłowania. Jako radny chce wpłynąć na poprawę jakości i estetyki dróg oraz chodników.

 

 

 

Okręg wyborczy nr 6. KATARZYNA CZERW-JAKUBAS

– zam. Bogucin, mam 44 lata, dwoje dzieci, wykształcenie wyższe, jestem pracownikiem socjalnym w ośrodku pomocy społecznej.

 

 

 

 

 

Okręg wyborczy nr 7. MAGDALENA JAROSZUK – lat 41, zam. Przybysławice, mgr inż. ogrodnictwa, zamężna, dwie córki. W Radzie Gminy chce wnioskować m.in. o utworzenie zakładu gospodarki komunalnej, który zadba o istniejącą infrastrukturę tj: drogi, chodniki, oświetlenie, gospodarkę wodno – kanalizacyjną oraz aby uzdolniona młodzież dostawała stypendia finansowe.

 

 

 

 

Okręg wyborczy nr 8. MARIUSZ FILIPIAK – lat 33, zam. Przybysławice, żonaty, dwoje dzieci, wykształcenie średnie ekonomiczne, wieloletni Zasłużony Honorowy Dawca Krwi PCK, społecznik, pracownik prestiżowej rozlewni wody mineralnej. Motto kandydata: Z ludźmi i dla ludzi.

 

 

 

 

Okręg wyborczy nr 10. DOROTA BUREK – lat 43, zam. Piotrowice Wielkie, absolwentka filozofii KUL, studia podyplomowe z dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UKSW w Warszawie oraz zarządzania zasobami ludzkimi na WSPiA w Lublinie. Lubi pracę społeczną, popiera ideę urzędu przyjaznego ludziom oraz polityki rozumianej jako „roztropna troska o dobro wspólne”.

 

 

 

 

Okręg wyborczy nr 11. MARIAN PIĘTKA – lat 49, zam. Wola Przybysławska, wykształcenie monter-spawacz, hobbysta pszczelarz. Motto kandydata: Blisko waszych spraw.

 

 

 

 

Okręg wyborczy nr 12. DR AGNIESZKA NALEWAJEK – lat 42, zam. Wola Przybysławska, wykładowca uniwersytecki, nauczyciel, wiceprezes Stowarzyszenia „Wspólnota Garbowska”, w którym zajmuje się między innymi realizacją Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej, radna Rady Gminy Garbów w latach 2010-2014.

 

 

 

Okręg wyborczy nr 13. SYLWESTER PSZCZOŁA – lat 33, zam. Gutanów, żonaty, dwoje dzieci, absolwent Liceum Agrobiznesu w Klementowicach, rolnik prowadzący własne gospodarstwo zajmujące się uprawą pszenicy, rzepaku, buraków cukrowych oraz hodowlą bydła mlecznego. Od 2010 r. członek Rady Nadzorczej Spółdzielni Mleczarskiej „Kurów”, zaś od 2011 r. Delegat Lubelskiej Izby Rolniczej. W latach 2014-2018 Laureat Mlecznej Gali organizowanej przez Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka. W 2016 r. wyróżniony przez Marszałka Województwa Lubelskiego za szczególne zaangażowanie w działalność na rzecz obszarów wiejskich w naszym województwie.

 

Okręg wyborczy nr 14. TADEUSZ TARKA

– lat 65, zam. Borków, żonaty, troje dzieci, radny Rady Gminy Garbów w latach 1990-2000 oraz 2010-2014, członek Zarządu Gminy Garbów w latach 1990-1998, zastępca wójta w latach 1998-2002. Pomysłodawca i współzałożyciel gminnej grupy wodociągowej, inicjator założenia OSP i budowy Domu Strażaka w Borkowie, aktywny członek Stowarzyszenia Wspólnota Garbowska.

 

Okręg wyborczy nr 15. DARIUSZ KULIKOWSKI

– lat 49, zam. Karolin, żonaty, troje dzieci. Razem z żoną prowadzi gospodarstwo rolne, radny Rady Gminy Garbów mijającej kadencji. Ze swoim doświadczeniem chce działać dla dobra naszego społeczeństwa.

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Lista kandydatów do rady gminy Garbów startujących z listy Prawa i Sprawiedliwości

 1. BOGUCIN kol. Post author

  Mieszkańcom Bogucina kolonii polecam głosowanie na panią Katarzynę Czerw-Jakubas. Pięknie reprezentowała kolonię na ostatnim zebraniu wiejskim! Taki radny to byłby radnym jak trzeba!

  Reply
  • redakcja Post author

   Zamieściliśmy już wcześniej listy wszystkich kandydatów na radnych ze wszystkich komitetów.
   Link tutaj.
   http://naszgarbow.pl/gmina-garbow-lista-kandydatow-na-radych-wybory-samorzadowe-2018/

   Reply
 2. Brawo Pan Tarka Post author

  Brawo Pan Tarka!
  Tamta rada była o niebo lepsza niż ta, która teraz kończy żywot.
  Zobaczcie to nagranie ze starej rady jak pan Tarka zabiera głos.
  https://www.youtube.com/watch?v=Ug1dILOIako

  W lustrze cenne miny towarzystwa. Widać jak Dudzik i inni się roją bo biznes wiatrakowy się sypie…

  Reply
 3. Radny Borkow

  Brawo i to ogromne brawo!
  Takiego radnego jak Pan Tarka to na przykład innym prosimy przedstawiać. O co tylko trzeba było to doczytał, co trzeba było i dało radę to załatwił, z ludźmi zawsze ma czas stanąć i porozmawiać. Interesował się co wsi potrzebne, co ludzie by chcieli zmienić czy poprawić.
  Szczery i otwarty, do tego normalny zwykły człowiek w dobrym słowa znaczeniu!

  Reply
 4. Paweł

  Brawo Pan Kulikowski!!!
  Właściwa osoba na właściwym miejscu.
  Osoba która zawsze ma cos do powiedzenia na sesji i widzi problemy wyborców!
  Nie idzie na sesje by napić sie kawy czy podpisać liste,ze sie było!!!!
  Zyczymy powodzenia !!

  Reply
 5. Do Pawła

  Czy wiesz co z sołtysem z Karolina? Podobno rezygnuje ze stanowiska, już wszędzie o tym mówią, i to sam chyba tak rozpowiadał?

  Reply
 6. SZTAB WYBORCZY TADEUSZA BARSZCZA

  Osoby, które mają dobre widoczne miejsca na banery na ogrodzenia prosimy o kontakt przez redakcję

  Reply
 7. Rudy

  A niech rezygnuje sołtys z Karolina,tu wieksza połowa powinna zrezygnować.
  Tu potrzeba ludzi którzy myślą o mieszkańcach a nie jak i kiedy sie pobawić i pointegrować między sobą!!!

  Reply
  • redakcja

   Słuszna uwaga. Zwracaliśmy już w poprzednich wyborach uwagę na ten problem. WÓJT NIE ZAPEWNIA UCZCIWEGO PRZEPROWADZENIA KAMPANII WYBORCZEJ. Wyznaczył tablice, na których nie ma miejsca na plakaty. Ta opieszałość utrudnia kampnię wyborczą czyli normalny proces demokratyczny.

   Reply
  • bar

   To tak nie działa. Pani Premier Szydło mówiła, że Polska jest jedna. Rząd Prawa i Sprawiedliwości jako pierwszy nie bierze kryterium partyjnego pod uwagę w rozdzielaniu środków pomocowych. Proszę poczytać program PIS.

   Reply
 8. Kolonia B.

  Pani Szydło to dobra i szlachetna kobieta ale wiadomo jak to wszystko działa. Gdyby jeszcze obecny wójt nie zwąchiwał się z PSLem ale tak…

  Reply
  • bar

   Proszę nie insynuować. Ten rząd na pewno nie będzie niczego żałował Polsce lokalnej niezależnie od tego kto wygra wybory. Jeżeli jakaś miejscowość potrzebuje to otrzyma pomoc tak mówił Pan Premier.

   Reply
   • persodrom Post author

    To jednak kolosalna różnica pracować we własnym zespole a żywić ludzi PSLu. Pan Barszcz jest gwarancją skuteczności w pozyskiwaniu funduszy rządowych. Obecny wójt nie przeprowadził chyba ani jednej przekrojowej debaty w radzie gminy na temat możliwych do pozyskania środków unijnych. A powinien to robić regularnie. Nie chciało się?

    Zresztą kontrola NIK wprost to zarzuciła obecnym władzom. Prawda jest taka, że mogliśmy mieć więcej dróg i dużo lepszej jakości. Tych lat, które stracili ludzie czekając na drogi nikt im wróci. Czas na nowe rozdanie.

    Reply
 9. molcia

  Ważne aby wójt chciał najpierw dobra gmimy a nie dobra swojej kariery. Otwartość na ludzi i wielość możliwości jest bardzo ważna

  Reply
 10. Borków

  Czy ktoś dopilnuje by za te wszystkie nieprawidłowości odpowie wójt? Jeśli chcecie wygrać to musicie się tym zająć, bierzcie urlopy i działajcie, poprosimy o konkretnych pracowników, którym było wypłacane zawyżone wynagrodzenie.

  Reply
 11. Zdenerwowany

  Najlepsza opcja bedzie usunąc komentarz jak wiele innych.Strona jak najbardziej nie jest wiarygodna.komentarze usuwane jeden po drugim.

  Reply
  • REDAKCJA Post author

   Pan/Pani ciągle próbuje opublikować komentarze, które zawierają nieprawdę i próbują robić wrzutki rzekomych przekonań, które od lat środowisko wójta powtarza. Nie mamy ochoty tego setny raz powielać bo są to mylące od lat kłamstwa i półkłamstwa tego środowiska. Odpowiadaliśmy na to dziesiatki razy, ale wy nie słuchacie. Traktujecie kampanię jakby to było coś niestosownego a przecież to normalna sprawa. Ludzie wybierają kogo chcą i wyrażają swoje przekonania. Normalne jest, że władza się co jakiś czas zmienia i jest poddana osądowi obywateli. Po 16 latach wypada, aby była zmieniona…

   Poza tym w ohydny sposób wyżywa się Pan/Pani na jednym z kandydatów, który nie był jeszcze radnym, a który z tego co wiemy, jest ciężko pracującym/harującym młodym człowiekiem. Wie Pani jaka jest historia… więc proszę odpuścić bo robi się mdło.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top