Konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Garbowie

Wójt Gminy Garbów w Biuletynie Informacji Publicznej ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Garbowie.

Z treścią ogłoszenia można zapoznać się na stronie BIP Gminy Garbów, (inne gminy umieszczają ogłoszenia również na stronie Kuratorium Oświaty w Lublinie).

Wymagania dotyczące wykształcenia kandydatów:

1. posiada stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego;

2. ukończył studia magisterskie i posiada przygotowanie pedagogiczne oraz kwalifikacje wymagane do zajmowania stanowiska nauczyciela w danym przedszkolu, szkole lub placówce,

3. ukończył studia wyższe lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania albo kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą, prowadzony zgodnie z przepisami w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli

4. posiada, co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub pięcioletni staż pracy dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego,

Termin składania dokumentów: 29 marca 2017 r.

Pozostałe szczegółowe informacje na dotyczące konkursu na stronie BIP Gminy Garbów. 

 

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Garbowie

 1. prywatna szkoła

  A jest szansa aby ktoś nowy z poza układu został dyrektorem?
  Po co coś ma się w ogóle dziać w gminie? Czy my mieszkańcy gminy mamy wpływ na to co dzieje się za murami – w siedzibie dyktatorów-dyrektorów?
  Ozdabiają wszystko po swojemu, i z korzyścią dla swoich. Może i dyrektorzy też powinni być na dwie kadencje i dziękujemy za te rodzinne wpływy. Niech spróbuje ktoś inny. Nie może być funkcja i stanowisko dane do śmierci chyba, że wracamy do monarchii absolutnej. Pytanie czy takie osoby w podeszłym wieku będą zmotywowane do reform i będą skłonne do inwestowania w następne pokolenia?
  Prywata za nasze podatki, tylko subwencje i stołki się liczą nie jakość i treści edukacyjne. Niedługo wójt będzie przestawiany na lekcjach historii (wszyscy wiemy kto uczy historii) jako wspaniały przywódca, lokalny patriota co niby bronił cukrowni. Męczennik który został nagrodzony stanowiskiem, niesamowite i niespotykane.

  Reply
 2. przepowiednia

  Ciekawie co o konkursie powie wójt i jego sitwa oraz radni podczas jutrzejszej sesji rady gminy? Na pewno niewiele albo wcale poinformuje publiczkę po fakcie kto „wygrał” następnym razem.

  Reply
 3. piją tylko kawę

  Proszę zobaczyć co za perfidna bezczelność. Aktualnie na głównej stronie urzędu na pierwszej pozycji rozpisują się że potrzebują opiekunki dla starszych na umowie śmieciowej, a że trwa nabór na istotne stanowisko dyrektora szkoły cisza. To pokazuje jaki niski poziom ma ta władza. Do niechcianej pracy szukają „jelenia” a korzystne stołki dla swojego otoczenia. Zaraz jeszcze pewnie napiszą, że nie było chętnych i sami urzędnicy podjęli się zadania i stąd te umowy zlecenia w ich zeznaniach majątkowych.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top