Jarosław Kaczyński ostro o KOD: „działalność w gruncie rzeczy antypolska”

To szkodliwe, szkodliwe i jeszcze raz szkodliwe. To działalność w gruncie rzeczy antypolska – ocenił działania Komitetu Obrony Demokracji Jarosław Kaczyński w rozmowie z Radio Nadzieja.

KOD powstał, by bronić demokracji w Polsce. Demokracji, która ma się dobrze. Nawiązał do tego prezes Prawa i Sprawiedliwości we wczorajszym wywiadzie. Zaznaczył, że ruch ten stara się zwrócić uwagę społeczeństwa w stronę problemów, których tak naprawdę nie ma.

KOD bardzo przeszkadza, bo kieruje uwagę społeczną ku nieistniejącymi problemowi. Próbuje wmówić społeczeństwu, że demokracja jest wtedy, kiedy rządzi jedna strona tego sporu, który toczy się w Polsce od dwudziestu kilku lat, a jeżeli rządzi druga strona, to tej demokracji nie ma. To oczywiste nadużycie i oszustwo

– powiedział Jarosław Kaczyński cytowany przez 300polityka.pl.

Przypomniał, że gdy pod rządami Platformy Obywatelskiej dochodziło do wydarzeń, które powinny być przedmiotem zainteresowania organizacji typu KOD, to nie było tego typu działań. Zwrócił również uwagę na to, że takie natężenie złych emocji jest bardzo szkodliwe.

więcej

źródło: niezależna.pl

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top