„Eugenika – w imię postępu” – reż. Grzegorz Braun [dokument]

Film „Eugenika” Grzegorza Brauna, poprzez świetny montaż, zdjęcia archiwalne i wypowiedzi ekspertów, w doskonały sposób ukazuje jak elity intelektualne zachodu zbudowały intelektualne fundamenty masowej zagłady, Ukazuje historie, twórców, i ideowe założenia eugeniki.
Głośny, wstrząsający i demaskatorski film otwierający oczy na prawdę o współczesnych teoriach i ruchach propagujących aborcję, eutanazję czy in vitro. Szokująca prawda o tym, gdzie są źródła cywilizacji śmierci i co jest kamieniem węgielnym „postępowych” ideologii lansujących eliminację słabszych. Twórcy odsłaniają przed widzem, do czego prowadzą koszmarne praktyki i „zabawy” w Pana Boga oraz jakich ideowych ojców mają wyznawcy „prawa wyboru”, „prawa do godnej śmierci” czy podobno opowiadający się „za życiem” zwolennicy in vitro?

Eugenika zakładała że dzieci dziedziczą po rodzicach talenty i wady, sterylizowano więc dzieci by nie przekazały wnukom wad dziadków lub rodziców. Eugenicy sterylizacją nie chcieli dopuścić do dziedziczenia kalectwa , pretekstem miało być niedopuszczenie do dziedziczenia ślepoty

Po tym filmie już nikt nie będzie mógł powiedzieć, że nie wiedział… Seans obowiązkowy!
Zapraszam.

 

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top