Czy to przypadek? Godzinę po publikacji serwisu NaszGarbow.pl Urząd Gminy Garbów ogłasza oficjalnie nabór na piece na biomasę

W niespełna godzinę po naszej publikacji na temat projektu „EKOENERGIA DLA GMINY GARBÓW” Urząd  Gminy Garbów ogłasza informację na temat naboru wniosków na wymianę 50 starych kotłów c.o. na kotły opalane biomasą. Nabór odbędzie się w dniach 6-21 lutego 2014 r. Wysokość dofinansowania wymiany kotłów będzie wynosić 85 %!!

Z ogłoszenia nie wynika, jakie kryteria będą brane pod uwagę przy kwalifikowaniu wniosków na wymianę kotłów gdy zgłosi się więcej chętnych. Jest w nim mowa o naborze „50 właścicieli nieruchomości zainteresowanych wymianą w swych domach dotychczasowych pieców c.o. na kotły opalane biomasą”. Czy będzie decydowała kolejność zgłoszeń czy też inne inne względy? Nie ma o tym informacji na stronie Gminy Garbów. Nie wiadomo, jakie będzie zainteresowanie. Najbezpieczniej być 6 lutego już o godzinie 7.30 w punkcie zbierania wniosków czyli w Gminnym Centrum Informacji w Garbowie (budynek biblioteki)

Ogłoszenie na ten temat można zobaczyć na stronie Gminy Garbów – tutaj

 

 

 

 

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Czy to przypadek? Godzinę po publikacji serwisu NaszGarbow.pl Urząd Gminy Garbów ogłasza oficjalnie nabór na piece na biomasę

  1. Michczas

    ” Najbezpieczniej być 6 lutego już o godzinie 7.30 w punkcie zbierania wniosków czyli w Gminnym Centrum Informacji w Garbowie (budynek biblioteki)”

    Jak was do tej pory odśnieżą…

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top