Cejrowski o „Golgota Picnic”: komuna wciąż trwa

Wojciech Cejrowski uważa, że reakcja władz na protesty przeciwko bluźnierstwom „Golgoty Picnic” wyraźnie pokazują, że „wciąż rządzą nami komuniści”. Oznacza to, że „modlący się będą rozpędzani”.

Wojciech Cejrowski odniósł się w swoim komentarzu na „Facebooku” do reakcji policji na protesty przeciwko bluźnierczemu spektaklowi „Golgota Picnic”. Funkcjonariusze, jak wiadomo, rozpędzali zgromadzonych, w tym osoby starsze, choć ci po prostu się modlili.

„Tak bywało za komuny i jestem do tego przyzwyczajony. Nie mam też złudzeń – wciąż rządzą nami komuniści i w tym sensie komuna trwa” – komentuje te zajścia Cejrowski. Jego zdaniem wśród polskich władz wiele jest osób powiązanych z komunistycznymi organizacjami. „Sejmie i na kluczowych stanowiskach państwowych zasiadają byli członkowie zbrodniczej organizacji komunistycznej PZPR.

Ponadto kluczowe osoby u władzy to byli współpracownicy komunistycznej służby bezpieczeństwa, czyli instytucji zajmującej się szpiegowaniem, prześladowaniem, torturowaniem i zabijaniem Polaków niewygodnych dla PZPR” – stwierdza Cejrowski.

Przywołuje tu przykład Marka Belki, który „według akt SB” zarejestrowany był jako KO „Belch”, „Nawal”.

Taki obraz polskich władz oznacza, jak uważa Cejrowski, że „modlący i protestujący będą rozpędzani”.

Więcej…

źródło: fronda.pl

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top