Antypolski film w Telewizji Polskiej! Kombatanci oskarżają TVP – złożono zawiadomienie do prokuratury

O „publiczne pomówienie, zniesławienie i oskarżenie setek tysięcy zmarłych i żyjących członków AK oraz w konsekwencji milionów Polaków” oskarżają Telewizję Polską przedstawiciele organizacji kombatanckich, którzy złożyli w tej sprawie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Przypominamy, że Telewizja Polska (powinno się chyba już pisać „Polska” używając cudzysłowu) planuje w najlepszym czasie antenowym wyemitować film produkcji niemieckiej (3 odcinki) pt. „Nasze matki, nasi ojcowie”, w którym niezgodnie z prawdą pokazuje się żołnierzy Armii Krajowej jako antysemitów.

Tego doczekaliśmy się we współczesnej „europejskiej” Polsce. Potomkowie niemieckich oprawców opowiadają dzisiaj, w środku Warszawy, którą kiedyś ich dziadkowie zrównali z ziemią zabijając ok. 150 tysięcy osób, o historii polskiego ruchu oporu przed niemieckim barbarzyństwem, które było realizowane z iście diaboliczną precyzją i konsekwencją. Ta tzw. „wielka” niemiecka kultura, o której lubią się sami Niemcy i finansowani przez niemieckie fundacje w Polsce intelektualiści, będąc odpowiedzialną za 6 mln polskich ofiar II Wojny Światowej poniosła sromotną cywilizacyjną klęskę. Teraz, Niemcy realizując modną tzw. „politykę historyczną”, czyli innymi słowy politykę przeinaczania i zakłamywania historii, chcą poniżyć swoje najliczniejsze ofiary, przez co, w istocie rzeczy poniżają samych siebie i pokazując, że ich myślenie dalekie jest od prawdziwie europejskiej cywilizacji, o której wielokrotnie wspominał nam nasz Jan Paweł II.

Za kilka tygodni będziemy obchodzić kolejną rocznicę Powstania Warszawskiego. Znamy piosenki śpiewane przez dzieci Powstania Warszawskiego o Niemcach: „Im kultura nie zabrania, robić takie polowania”, a autor wspaniałej powieści Nadberezeńcy Florian Czarnyszewicz, ustami jednego ze swoich bohaterów, mówi o Niemcach: „myśmy myśleli że to jest wielka kultura, a to była tylko dobrze zorganizowana hołota”. Dzisiaj, ta „dobrze zorganizowana hołota” jest w stanie doprowadzić do emisji w Polsce bluźnierczego filmu, który opluwa dobre imię ich ofiar ofiar, który poniża tych, których bezwzględny niemiecki nazizm prześladował i zabijał w czasie wojny.

Jak to wszystko świadczy o władzach Telewizji Polskiej? Kim są ludzie, którzy zarządzają najważniejszym medium w Polsce? Gdzie jest Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego? Co robi w tej sprawie pan Premier Tusk czy pan Prezydent Komorowski, który jest „dokładnie z całej Polski”. Ludzie, którzy powinni nas bronić przed tego typu kulturową agresją potomków niemieckich oprawców nie reagują, gdy organzuje się nam w państwowych miediach fałszujący historię i obrażający najgłębsze polskie uczucia spektakl. Czy naprawdę musimy uczyć się polskiej historii z niemieckich filmów propagandowych?

Należy postawić pytanie: czy to celowe działanie mające poniżyć i upokorzyć zwykłych Polaków w ich własnych oczach? Niestety, tak odbiera to wielu z nas. To jest dalsze, konsekwentne i po niemiecku precyzyjne, działanie w celu osłabienia w nas naturalnego patriotyzmu i umiłowania własnej Ojczyzny, w celu zniszczenia naszego poczucia godności, w celu wprowadzenia zamętu w podstawową wiedzę historyczną.

Podobnie, jako celowe działanie, intencje tego filmu zostały odebrane przez Kombatantów, czyli tych, którzy bezpośrednio uczestniczyli w wydarzeniach wojennych, a na których obrażanie, postkomunistyczna współczesna Polska, pod rządami ludzi promujących antychrześcijańskie postawy, zezwala. Fałszowanie historii to czyn karalny. Dlatego słuszne są wszelkie działania zmierzające, do wymierzenia przez sądy słusznej kary osobom odpowiedzialnym za tą skandaliczną emisję antypolskiego serialu w polskiej telewizji publicznej!

autor: mli

Polecamy wpis na ten tema na WIKIPEDIA   http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnie_niemieckie_w_Polsce_%281939-1945%29#Rabunek_dzie.C5.82_sztuki_i_niszczenie_d.C3.B3br_kultury_narodowej

Na ten temat piszą również:

http://niezalezna.pl/42420-niemiecki-serial-w-tvp-lamie-prawo

http://www.naszdziennik.pl/mysl/35755,medialna-nie-tylko-walka-o-polske.html

http://niezalezna.pl/42481-ten-serial-namawia-do-stawiania-pomnikow-mordercom-polakow

 

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top