18 luty 2016 r. – warsztaty w Leścach i Borkowie dla osób korzystających z pomocy żywnościowej przekazanej przez Fundację Bank Żywności w Lublinie

pomoc

Fundacja Bank Żywności w Lublinie zaprasza do udziału w działaniach towarzyszący skierowanych do osób z terenu gminy Garbów korzystających z Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej 2014-2020 Podprogram 2015.

W ramach działań towarzyszących odbędą się warsztaty pod tytułem „Zasady zdrowego żywienia” i pokaz kulinarny z degustacją potraw przeprowadzone przez panią Elżbietę Szymaniak i pana Kamila Kozła.

Działania odbędą się w dniu 18 lutego 2016 r. O godzinie 10.00 w szkole w Leścach przeprowadzone zostaną warsztaty dla osób, które korzystały z pomocy żywnościowej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Leśce, Stowarzyszenie „Nasz Gutanów” oraz Stowarzyszenie”Mój Bogucin”.

O godz. 13.00 w szkole w Borkowie odbędą się warsztaty dla osób, które otrzymały pomoc żywnościową dostarczona przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Borków i Janów oraz Stowarzyszenie Wspólnota Garbowska.

Prosimy o przybycie osób z terenu gminy Garbów korzystających z Programu w 2015 r.

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top