Komentarze do: “16 grudnia 2014 – Sesja Rady Gminy Garbów [wideo]

 1. Ania

  A jak tu się nie bulwersować, kiedy ktoś w taki sposób traktuje swoje posłannictwo. Ja tych ludzi nie wybrałam tak jak 1200 innych osób z gminy, które są świadome wagi tego co się wyprawia w tym urzędzie, po prostu niska świadomość obywateli pozwala rządzić ludziom w takim stylu.

  Reply
 2. Zadowolona

  Az milo popatrzec na obecny sklad, zwlaszcza na pania przewodniczaca ktora plynnie poprowadzila sesje. Wlasciwa osoba na wlasciwym miejcu. Gratuluje obecnej radzie takiego przewodniczacego
  Tylko pan Bronisz jakis znudzony siedzi, czyba sie jeszcze nie odnalazl na nowym stanowisku.
  Dobrze, ze posiada dlugopis to ma sie czym zajac i pobawic.

  Reply
  • redakcja

   Tu nie chodzi o to, aby było miło ale aby rada realnie działała, a nie była przybudówką do mechanizmu utrzymywania się przy władzy w nieskończoność.
   Przewodnicząca nie odczytała listu mieszkańca skierowanego do rady co jest oznaką bycia daleko od ludzi. To poważne nadużycie, które w praktyce izoluje radę. Nie należę do entuzjastów poprzedniego przewodniczącego, ale listy skierowane do rady były zawsze odczytywane.
   Widać mamy kolejną fazę Suazi.

   Reply
 3. pinio

  Dobra mina do złej gry. Niech zapytają wójta o papiery dotyczące samochodu i jak to jest z tym prywatnym „nieużytkowaniem”. Do jasnej cholery chyba nie będzie nikt z nas robił wała.

  Szulerzy też się gładko uśmiechają

  Reply
 4. kalkulator

  Najbardziej żenujące jest potraktowanie prośby o 2000 zł dla dzieci z zespołu z Bogucina. Komisja musi rozpatrzyć!! A jak głosowali kilka tygodni temu z zaskoczenia bo wójt nikomu nie powiedział ponad milion na ujęcie wody w Zagrodach to komisja nie musiała rozpatrywać. Nawet uchwały wcześniej na oczy nie widzieli. Przecież to cyrk na kółkach i kpina ze zdrowego rozsądku.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top