Mistrzostwo i vice mistrzostwo powiatu lubelskiego. Podwójny sukces OSP Wola Przybysławska w zawodach powiatowych ochotniczych straży pożarnych w Bełżycach 16 czerwca 2013 r. !

Po pierwszym miejscu w zawodach gminnych męska drużyna OSP Wola Przybysławska wywalczyła mistrzostwo powiatu na zawodach powiatowych ochotniczych straży pożarnych w Bełżycach 16 czerwca 2013 r. Strażacy z łącznym wynikiem 98,19 pkt. wygrali po zaciętej rywalizacji z OSP Pawlin gm. Konopnica, która uzyskała 98, 48 pkt. Zwyciężyli z przewagą 0, 29 pkt. Nasi mistrzowie powiatu lubelskiego wezmą udział w zawodach wojewódzkich ochotniczych straży pożarnych, które odbędą się w przyszłym roku.

Sukces odniosła też drużyna żeńska OSP Wola Przybysławska, która zajęła drugie miejsce w rywalizacji drużyn kobiecych z rezultatem 124,89 pkt. Wygrała drużyna OSP Babin gm. Bełżyce z wynikiem 122,59 pkt.

Brawa i wielkie gratulacje!

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Mistrzostwo i vice mistrzostwo powiatu lubelskiego. Podwójny sukces OSP Wola Przybysławska w zawodach powiatowych ochotniczych straży pożarnych w Bełżycach 16 czerwca 2013 r. !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top