Komentarze do: “Wyniki kontroli Regionalnej Izby Obrachunkowej w Gminie Garbów, o których nie śniło się radnym.. Bez komentarza…

 1. jak to bez komentarza?

  to nie ma prawa na to? robią co chcą. A co na to radni z jego komitetu? Czy Pani Lidia Michoń wie o tym?

  Reply
 2. Borków

  Jeśli p. Chabros zrezygnowała z dalszej współpracy z wójtem i gminą po zobaczeniu dokumentu to szacunek! Czy jest to zamieszczone na stronie Urzędu gminy?

  Reply
  • REDAKCJA Post author

   Właśnie w tym problem, że wójt ukrył ten dokument nie publikując go w BIP gminy Garbów. Znaleźliśmy ten dokument w BIP instytucji przeprowadzającej kontrolę. Obecnie czekamy cały szczegółowy raport dotyczący tej kontroli.

   Reply
  • nadchodzi dzień sądu

   Grono podejrzanych może być naprawdw szerokie i nikt w to zamieszany nie moze czuc sie bazkarny kiedy w końcu nadejdzie upragniona dobra zmiana z Wójtem Barszczem na czele. Trzeba wziąć na spytki wszystkich zintegrowanych z tym układem. Sołtysa każdego z osobna, radnych, pracowników gminy bo nie ma opcju żeby przez 20 lat się w czymś nie umoczyli. Wszyscy do gruntownego przesłuchania napiętnoswania i wymiany bez oglądania sie na żale mieli tyle lat żeby żałować.

   Reply
 3. persodrom Post author

  Link do wykazu kontroli zewnętrznych w Gminie Garbów. Jak widać ostatnia kontrole jakie opublikowano miały miejsce w 2014. Wójt ewidentnie łamie prawo i nie wywiązuje się z obowiązku informowania mieszkańców i radnych.

  https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=121

  Reply
 4. canon

  Gmina to jest jak prywatny folwark Wójta ale czas z tym skończyć i dokonać rozliczeń jego działalności i jego ekipy -na litość niech ktoś kompetentny się tym zajmie w świetle prawa WÓJT POWINIEN ZA TO ODPOWIEDZIEĆ

  Reply
 5. canon

  A TYCH RADNYCH CO SIĘ NIE INTERESUJĄ ZAGADNIENIAMI PRAC W GMINIE POWINO SIĘ RÓWNIEŻ DOBRZE ROZLICZYĆ Z ODPOWIEDZIALNOŚCI MANDATU POWIERZONEGO OD MIESZKAŃCÓW -wybierając takiego radnego społeczeństwo ufało że będzie pilnował poprawności działań w gminie ,a tu takie rozczarowanie zwłaszcza za niektórych radnych .

  Reply
 6. Ponad 10 tys miesięcznie

  Wójt w roku 2017 zarobił w gminie 122 547 zł. Wychodzi ponad 10 tysięcy miesięcznie. Za tą kwotę chyba trzeba się bardziej starać.

  Link do oświadczenia majątkowego
  https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=osoba&p1=3818

  Reply
 7. podnieśli wójtowi pensję Post author

  Pamiętajmy o tym, że jedną z pierwszych decyzji obecnej rady gminy było po wyborach w 2014 roku podniesienie pensji wójta!!! Czy jest wstyd w tych ludziach?

  Reply
 8. komisja rewizyjna istnieje? Post author

  A gdzie są wyniki pracy komisji rewizyjnej!!!? Przecież obecni radni w ogóle nie kontrolują wójta. A to jest przecież ich obowiązek!!

  Reply
 9. dużo nieprawidłowości w przetargach Post author

  Nieprawidłowości przy przygotowaniu przetargów bardzo niepokojące. Trochę tego dużo. Coś tu jest nie tak

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top