Wiesława Zwolak (PSL) zrzekła się mandatu radnego Rady Gminy Garbów

Z dniem 29 maja 2018 r. Komisarz Wyborczy w Lublinie stwierdził wygaśnięcie mandatu radnej Rady Gminy Garbów Wiesławy Zwolak, która złożyła pisemną rezygnację ze sprawowanej funkcji. Radna pełniła stanowisko  przewodniczącej Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego Rady Gminy Garbów. Do Rady wybrana była z Komitetu Wyborczego PSL.

To druga rezygnacja radnego Rady Gminy Garbów z listy  PSL. Wcześniej mandat złożył Wiesław Dados, wygasł on na mocy  postanowienia  Komisarza Wyborczego z dnia10 maja 2018 r.  Obecnie Rada Gminy Garbów liczy 13 radnych.

https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=331&p1=szczegoly&p2=1270190

 

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Wiesława Zwolak (PSL) zrzekła się mandatu radnego Rady Gminy Garbów

 1. przesyt "niezależnością"?

  Nawet PSLowcy mają już dość „niezależności” tzw Niezależnych od Kazimierza i spółki?

  Reply
 2. Jolaa

  Co się dziwić…Jak priorytetem stały się pływające gondole z likwidacją ośrodka zdrowia w obecnym miejscu?! Czy nie ma ważniejszych potrzeb? Jesteśmy aż tak bogatą gminą by burzyć budynek po posterunku policji i tam stawiać nowy? Czy to ma sens? Bo ktoś sobie ubzdurał?? A co ze starszymi ludźmi?? Dużo osób dojeżdża autobusem do Garbowa do lekarza, czy radni myślą że staruszek doczłapie się do nowego lokum?
  Skandaliczna decyzja!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

/** POPRAWNA PIERWSZA LINIA KODU FOOTER.PHP * The template for displaying footer. * * Contains secondary widget areas, footer content and the closing of the * #main and #page div elements. */
Top