Wielki sukces. Wspaniała zabawa! Festyn w Bogucinie na piątkę z plusem!!

Wielki sukces organizacyjny! Wspaniała zabawa! Tak najkrócej można podsumować wczorajszy festyn zorganizowany przez Stowarzyszenie „Mój Bogucin” na Boisku Boguckiego Klubu Sportowego.

Gratulujemy mieszkańcom Bogucina perfekcyjnego przygotowania imprezy od strony logistycznej jak też  artystycznej. Nie będzie przesadą powiedzenie, że festyn w Bogucinie 2013 był jedną z najlepszych, jeżeli nie najlepszą od lat imprezą tego typu w naszej gminie i parafii.  Organizatorzy festynu pokazali, że przy wspólnym wysiłku i dobrze zorganizowanej współpracy mieszkańców możliwe jest stworzenie naprawdę udanego i wyjątkowego spotkania, które daje wytchnienie od codziennych obowiązków i cementuje lokalną społeczność nie tylko w wymiarze wsi, ale całej gminy.

Mój Bogucin

Każdy, kto do końca był uczestnikiem tego bardzo udanego wydarzenia z pewnością jest pod wrażeniem radosnej i niezwykle sprawnej energii, która ujawniała się w każdym niemalże aspekcie imprezy. Przy okazji odkryliśmy „stadion” Boguckiego Klubu Sportowego, który na co dzień służy treningom piłkarskim młodzieży, a ostatnio również dzieci, jako miejsce, które dzięki swojemu specyficznemu bardzo korzystnemu i „klimatycznemu” położeniu świetnie nadaje się na tego typu przedsięwzięcia.  Mieszkańcy Bogucina swoim festynem odkryli, być może niezauważany na co dzień,  wspaniały czar tego miejsca, które śmiemy twierdzić,  w przyszłości może stać się miejscem „kultowym” dla radosnych i serdecznych spotkań mieszkańców Garbowszczyzny. Myślimy, że każdego, kto z otwartym i życzliwym dla ludzi sercem stąpał wczoraj po murawie boiska BKS-u, nie trzeba przekonywać, że tak właśnie się stanie.

Z naszej strony liczymy na to, że festyn w Bogucinie zajmie już na zawsze stałe miejsce w kalendarzu lokalnych imprez i że  ujawniona, po raz kolejny, energia i pomysłowość mieszkańców Bogucina będą dalej wzrastać służąc integracji i dobru wspólnemu całej lokalnej społeczności.

Nasza całościowa ocena wczorajszego festynu to piątka z plusem. Gratulujemy i już czekamy na następne spotkanie!!

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top