Wandale zniszczyli ławki na boisku w Bogucinie. Apelujemy o pomoc w schwytaniu sprawców

W dniu wczorajszym, pomiędzy godziną 13 a 17 tą, przez nieznanych sprawców została zniszczona znaczna część ławek na stadionie w Bogucinie. Świadkowie podają, że na terenie stadionu widziany był osobnik w czerwonej kurtce. Świadków prosimy o pomoc w ustaleniu tożsamości tej osoby.

Ktokolwiek miałby jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia i osób, które dopuściły się tego aktu wandalizmu, prosimy o kontakt z redakcją – info@naszgarbow.pl   tel. 695 324 999.

 

wandale gmina Garbów199 wandale gmina Garbów200 wandale gmina Garbów201 wandale gmina Garbów203 wandale gmina Garbów204 wandale gmina Garbów205

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Wandale zniszczyli ławki na boisku w Bogucinie. Apelujemy o pomoc w schwytaniu sprawców

  1. wójt się nie poczuwa do obowiązku? Post author

    Minęło już kilka miesięcy od zdarzenia. Czy wójt nie poczuwa się do obowiązku naprawienia w końcu tego? Ile będzie czekać?!!

    Reply
  2. nie wywiązują się Post author

    Minęły 4 miesiące a ławek gmina nadal nie naprawiła. Ten widok bardzo wyraźnie pokazuje kim w istocie jest wójt i co to za sort. To tyle w tym temacie.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

/** POPRAWNA PIERWSZA LINIA KODU FOOTER.PHP * The template for displaying footer. * * Contains secondary widget areas, footer content and the closing of the * #main and #page div elements. */
Top