Telewizja internetowa NaszGarbow.TV rozpoczęła swoją działalność! W dniu 22 maja 2013, po raz pierwszy w historii Gminy, zarejestrowano w całości Sesję Rady Gminy Garbów

22 maja 2013 r po raz pierwszy w historii Gminy została profesjonalnymi środkami sfilmowana cała Sesja Rady Gminy Garbów. Filmowanie było połączonym przedsięwzięciem obywatelskim mieszkańców Gminy oraz Radnych Wspólnoty Garbowskiej.

Rejestracja obrad Rady Gminy ma ułatwić mieszkańcom śledzenie tego, co się dzieje podczas Sesji Rady Gminy, jak również zminimalizować w przyszłości wszelkie kontrowersje związane z treścią protokołów z sesji. Jak dowiedzieliśmy się od osób, które zainicjowały to przedsięwzięcie, liczą one, że możliwość oglądania relacji filmowych z Urzędu Gminy przyczyni się do zwiększenia  aktywności obywatelskiej i poczucia odpowiedzialności za naszą kochaną Garbowszczyznę.

W czasie filmowanej Sesji Rady Gminy było wyraźnie widoczne stonowanie zachowań i wypowiedzi uczestników. Widać nie tylko muzyka, ale też kamera łagodzi obyczaje…

Całość każdej sesji, jak też poszczególne jej fragmenty będzie można oglądać w naszym serwisie pod adresem NaszGarbow.TV w zakładce  Rada Gminy . Gorąco zapraszamy do oglądania!

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top