Środowy pożar w Woli Przybysławskiej.

W pierwszy dzień Świąt w miejscowości Wola Przybysławska doszło do pożaru zabudowań gospodarczych. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Ogień pojawił się w zabudowaniach w Mariance, która jest częścią Woli Przybysławskiej w gminie Garbów, w środowy wieczór. Na miejsce natychmiast skierowano cztery zastępy straży pożarnej z Lublina oraz okolicznych miejscowości. Niestety pożar był już tak rozwinięty, że nie udało się uratować budynku. Strażacy nie dopuścili do rozprzestrzenienia się ognia na inne zabudowania. Akcja gaśnicza trwała kilka godzin, a uczestniczyli w niej dwa zastępy straży pożarnej z PSP w Lublinie, oraz OSP z Garbowa i Woli Przybysławskiej. Dzisiaj na miejscu pożaru czynności prowadził biegły sądowy który ustali przyczyny pojawienia się ognia.

Jak informuje oficer dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Lublinie, w ciągu ostatniej doby na terenie naszego województwa miały miejsce 42 zdarzenia w tym 19 pożarów i 23 miejscowe zagrożenia. Straty ogółem wyniosły 113 500 zł, w tym pożarowe 62 200 zł.
1

2

3

4

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top