Spotkanie opłatkowe Koła Przyjaciół Radia Maryja Parafii Garbów – Karolin, niedziela 18 stycznia 2015

W niedzielne popołudnie 18 stycznia 2015 r. w budynku po byłej szkole w Karolinie pełniącym obecnie funkcję świetlicy wiejskiej odbyło się spotkanie opłatkowe Koła Przyjaciół Rodziny Radia Maryja Parafii Garbów, w którym wzięli udział jego członkowie i goście. W spotkaniu uczestniczyło blisko czterdzieści osób. Przybyli także założyciele działającego od niedawna Koła Przyjaciół Radia Maryja z sąsiedniej parafii Abramów. Wszyscy zostali serdecznie powitani przez przewodniczącą Koła, panią Krystynę Majewską oraz sołtysa Karolina, pana Józefa Iskierkę. Obecny na spotkaniu ksiądz proboszcz Zenon Małyszek modlił się z uczestnikami, wypraszając dla wszystkich łaski na Nowy Rok. Nie zabrakło opłatka i składanych sobie nawzajem życzeń. Były też stoły zastawione smacznymi wigilijnymi potrawami, przy których uczestnicy w świątecznej atmosferze śpiewali wspólnie kolędy i toczyli rozmowy. Jednym z ważniejszych tematów było uzyskanie w ubiegłym roku przez Telewizję Trwam miejsca na multipleksie po wielu akcjach manifestacyjnych.

Warto przypomnieć, że było to już ósme spotkanie opłatkowe Rodziny Radia Maryja działającej w parafii Garbów od 2007 r. W poprzednich latach spotkania te odbywały się w Janowie, Borkowie, później w Garbowie, a odkąd pani Krystyna Majewska zastąpiła poprzednią przewodniczącą, panią Krystynę Pikul z Janowa, mają miejsce w Karolinie.

Koło Przyjaciół Radia Maryja Parafii Garbów zaprasza wszystkich słuchaczy Radia Maryja na msze święte w każdą pierwszą sobotę miesiąca w kościele parafialnym w Garbowie.

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Spotkanie opłatkowe Koła Przyjaciół Radia Maryja Parafii Garbów – Karolin, niedziela 18 stycznia 2015

 1. Regina

  Miło popatrzeć.
  Organizowane pielgrzymki przez KPRM są bardzo ubogacające.
  Ilość ludzi na placu u STÓP PANI JASNOGÓRSKIEJ nie tylko robi wrażenie,ale na cały rok daję siłę i umacnia wiarę.
  Widać,że spotkanie udane,goście dopisali?
  Dużo członkiń i członków należy?
  Ile razy w roku są takie spotkania Koła Przyjaciół Radia Maryja?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top