Proboszcz zdemaskował kłamstwo posła PO o imigrantach. Grabiec czerwony ze wstydu

Poseł Platformy Obywatelskiej skompromitowany. Proboszcz parafii Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie ks. Hieronim Średnicki wystosował list do redakcji TVP Info, w którym pisze jasno: „Informacja wypowiedziana przez posła Jana Grabca jest kłamstwem”. Ksiądz Średnicki odniósł się do wypowiedzi polityka, który w programie „Woronicza 17” przekonywał, że proboszcz zadeklarował przyjęcie uchodźców przez każdą parafię w Polsce.

Dwa tygodnie temu poseł PO Jan Grabiec był gościem programu „Woronicza 17”. Z jego ust padły słowa zapewnienia, że proboszcz parafii, w której zamieszkuje, zadeklarował, że każda parafia w Polsce przyjmie imigrantów. W związku z tym ks. Hieronim Średnicki napisał list i zdemaskował kłamstwa polityka PO.

Zawarta w programie „Woronicza 17” wyemitowanym 18.06.2017 r. informacja wypowiedziana przez posła PO Jana Grabca: „Mój proboszcz zadeklarował, iż każda parafia w Polsce przyjmie rodziny” jest nieprawdziwa. – wyjaśnia ks. Średnicki.

Zamieszkujący obecnie na terenie parafii, w której jestem proboszczem, poseł PO Jan Grabiec nigdy nie rozmawiał ze mną na temat uchodźców i migrantów. Nigdy też publicznie nie wyrażałem żadnej opinii na ten temat. Powoływanie się na moją opinię jest kłamstwem. – czytamy dalej w sprostowaniu.

więcej

źródło: niezależna.pl

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top