Poważne utrudnienia w Bogucinie na trasie Lublin-Warszawa.

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów doszło w Bogucinie na drodze krajowej nr 17 Lublin-Warszawa. W wypadku zostały ranne dwie osoby w tym dziecko. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Występują spore utrudnienia na drodze.

Warunki pogodowe nadal nie sprzyjają kierowcom. Służby odśnieżające również mają spore trudności z udrożnianiem dróg gminnych. Jedna z pługo piaskarek utknęła w zaspie między Garbowem, a Borkowem.
321a

2a

3a

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Poważne utrudnienia w Bogucinie na trasie Lublin-Warszawa.

  • persodrom

   To pana zdanie. Naszym zadaniem jest informowanie lokalnej społeczności zgodnie z zasadą gmina, parafia, Polska.Tak właśnie będziemy postępować dalej. To przeciwwaga dla dezorientacji i dezinformacji, jaka jest rozsiewana w telewizjach prorządowych. Nikt nie zdoła tutaj nakłonić nas do milczenia czy ukrywania prawdy.

   Reply
 1. Michczas

  W myśl tej zasady proszę informować o wszystkim co sie dzieje w gminie, a nie tylko o wygodnych dla was wydarzeniach.

  Reply
  • persodrom

   Informujemy o tym, o czym wiemy i co jesteśmy w stanie przerobić. Zapraszamy do pomocy. Sekcja „uroczystości” propagandowych, „całowania chlebków z solą” i „pieśni pochwalnych na cześć wójta” nie są jeszcze obsadzone. Zresztą robi to dobrze od lat inna gazetka.

   Reply
   • lech

    Żenada, persodromie. Ciekawe czemu tak nie lubisz innych ludzi. Musiałeś doświadczyć wiele przykrości w swoim życiu. Pewnie jak większość młodych ludzi piszących w internecie przechodzisz okres buntu młodzieńczego i odreagowujesz problemy w szkole, problemy z kolegami w internecie ciesząc się anonimowoscią i pisząc przykre rzeczy o ludziach, którzy mają naprawdę duże zasługi dla naszej gminy.

    Reply
  • persodrom

   Pan to powiedział i zgadzam się z panem. To w jaki sposób próbujecie utrzymać się przy władzy to „żenada”.

   Reply
   • lech

    Ale jakie „my”? Ja nie jestem przy żadnej władzy wiec nie mam się czego trzymać. To zakrawa na ostrą paranoję. Drogi persodromie, nie każdy kto się z Tobą nie zgadza od razu musi być wójtem albo radnym.

    Reply
   • persodrom

    To jest właśnie żenada panie lechu. Cała ta wypowiedź sprowadzająca się do argumentów ad personam jest żywym pomnikiem bezradności pana i środowiska, któremu pan sprzyja. To pan tutaj przyszedł na forum i odreagowuje pan próbując zawrócić Wisłę kijem. To żałosne. Wójt robi tak samo na sesjach. Z braku argumentów napada nałogowo na poprzedniego wójta, wyzywa ludzi.

    To co my robimy to owszem jest wyrazista krytyka, której tu brakowała od lat. To stopniowe a systematyczne badanie stanu faktycznego, którym nigdy nie są zainteresowani propagandziści danej władzy. My odwrotnie. Poruszamy kolejne tematy i pokazujemy ludziom jak działa i jak powinna działać samorządowa demokracja.
    W odpowiedzi spotykamy jedynie wyzwiska lub akcje dezinformacyjne jak w przypadku kupowania wody od zewnętrznych spółek, na którym od wielu lat tracimy na czysto ok. 100 – 130 tysięcy rocznie. Ale teraz już nie da się takich spraw zamieść pod dywan. To się skończyło.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top