Płynie strumyk…

 • Płynie strumyk…
 • Płynie strumyk…

Od dłuższego czasu, czasu wiosennego można śmiało rzec -płynie jak płynął strumyk wody i wyspecjalizowana kadra pracownicza naszej gminnej posiadłości nie umie? nie chce? nie potrafi? nie wie gdzie? …zaradzić przeciekowi. Może jednak to nie jest ot taka zwykła awaria wodociągowa jeno naturalne źródełko? 😉P1210568

P1210569

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Płynie strumyk…

 1. gdzie to jest

  Proszę o opisanie lokalizacji tego „strumyczka”. Może to płynie tw 40 proc. wody którego brakuje w gminnych rozliczeniach od tylu lat?

  Reply
 2. Pracownicy gminni

  powinni doskonale znać miejsce, wystarczy kilka sesji wstecz posłuchać jacy to znawcy pracuję,obserwują na bieżąco wszelkie awarie usuwają,monitorują….aj jacy specjaliści!

  Reply
 3. dario

  Czy płynie dalej to należy sprawdzić. Woda w rowie widoczna, rowy zarośnięte ale w jednym miejscu jest wody sporo mimo upału a z góry nic nie kapie. Najlepiej zejść na miejsce i sprawdzić. Osobiście nie dam rady bo wracając z pracy jest już ciemno. Z tego co kojarzę po obejrzeniu jednej z sesji to w gminie mają jakieś urządzenia które lokalizują miejsce awarii. Może faktycznie to cudowne źródełko?!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top