Pielgrzymka do Medjugorje – maj-czerwiec 2017. Ostatnie miejsca!!!

Wspólnota modlitewna „Dwa Serca” zaprasza na kolejną pielgrzymkę do Medjugorje
Termin: 27 maja – 4 czerwca 2017 – 9 dni

Program ramowy:

1 dzień (sobota): Wyjazd z Garbowa w godzinach porannych, przyjazd na nocleg po drodze (Chorwacja) w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień (niedziela): Śniadanie w hotelu i wyjazd do Bośni i Hercegowiny, przyjazd do Medjugorje w godzinach popołudniowych, obiadokolacja i uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym.

3 -7dzień (poniedziałek – piątek): zapoznanie z miejscami kultu, wizyty we wspólnotach na terenie Medjugorje w zależności od dostępności (Oaza Pokoju, Cenacolo, Patryk i Nancy z Kanady, Wspólnota Błogosławieństw oraz inne spotkania i świadectwa), wspólne wejście na Krizevac (droga krzyżowa) oraz na Wzgórze Objawień (różaniec), wyjazd do Tihaliny, Vepric (chorwackie Lourdes) i nad Adriatyk, Mostar, jeśli większość osób wyrazi chęć, codzienna Msza Święta i wieczorny program modlitewny na placu kościelnym od godz. 18, wieczorne adoracje w wyznaczone dni oraz czas na modlitwę indywidualną.

8 dzień (sobota): Wyjazd w godzinach porannych po śniadaniu i przyjazd na nocleg na Węgry.

9 dzień (niedziela) Po śniadaniu wyjazd i przyjazd do Garbowa w godzinach wieczornych.

Cena pielgrzymki: 1470/os. (cena może ulec zmianie, tylko w przypadku wzrostu kursu EUR powyżej 4,4 PLN)

Świadczenia:
opieka duszpasterska, przejazd autokarem, ubezpieczenie KL i NW, 6 noclegów w pensjonacie, 2 noclegi po drodze, 8 śniadań i 8 obiadokolacji, wycieczki przewidziane w programie ( Mostar, Vepric, Makarska), opłata za tłumaczenie symultaniczne podczas nabożeństw.

Wymagany ważny dowód osobisty lub paszport.

Informacje i zapisy:

Monika: 601 967 578
e-mail: monika@bogucin.com

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Pielgrzymka do Medjugorje – maj-czerwiec 2017. Ostatnie miejsca!!!

 1. Orędzie Matki Bożej z 2.12.2016

  Piątek, 2 grudnia 2016 r.
  Drogie dzieci, moje matczyne serce płacze, widząc co robią moje dzieci. Grzech się mnoży. Czystość serca jest coraz mniej ważna. Zapominacie o moim Synu, coraz mniej Go czcicie, a moje dzieci są prześladowane. Dlatego więc wy, moje dzieci, apostołowie mojej miłości, duszą i sercem przyzywajcie imię mojego Syna. On będzie miał dla was słowa światła. On się wam objawia, łamie chleb z wami, daje wam słowa miłości, byście je przemieniali w dzieła miłosierdzia i stawali się świadkami prawdy. Zatem dzieci, nie lękajcie się. Pozwólcie mojemu Synowi, aby On się wami posłużył dla pielęgnowania i nawrócenia zranionych i zagubionych dusz. Dzieci moje, powróćcie do modlitwy różańcowej. Módlcie się na różańcu w duchu ofiarności i miłosierdzia. Módlcie się nie tylko słowami lecz i poprzez uczynki miłosierdzia. Módlcie się z miłości do wszystkich ludzi. Mój Syn swoją ofiarą uwznioślił miłość. Zatem żyjcie z Nim, abyście mieli siłę i nadzieję, abyście mieli miłość, która jest życiem i która prowadzi do życia wiecznego. Ja jestem z wami z Bożej miłości i będę was prowadzić z macierzyńską miłością. Dziękuję wam. ”

  Reply
 2. Orędzie Matki Bożej z 25 stycznia 2017 Post author

  „Drogie dzieci! Dziś wzywam was, abyście modlili się o pokój. Pokój w ludzkich sercach, pokój w rodzinach i pokój na świecie. Szatan jest silny i chce was wszystkich zwrócić przeciwko Bogu i przywrócić was do tego wszystkiego, co jest ludzkie i w sercach zniszczyć uczucia względem Boga i Bożych spraw. Dziatki, módlcie się i walczcie przeciwko materializmowi, modernizmowi i egoizmowi, które oferuje wam świat. Dziatki, zdecydujcie się na świętość, a ja ze swoim Synem Jezusem oręduję za wami. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. ”

  Reply
 3. Orędzie Matki Bożej z dnia 2 lutego 2017 r.

  Orędzie Matki Bożej, przekazane przez Mirjanę 2.02.2017
  „Drogie dzieci,wy, którzy staracie się każdy dzień swojego życia ofiarować mojemu Synowi, wy którzy próbujecie żyć z Nim, wy którzy się modlicie i poświęcacie, wy jesteście nadzieją w tym niespokojnym świecie.Wy jesteście promieniami światłości mojego Syna – żywą Ewangelią, a moimi miłymi apostołami mojej miłości. Mój Syn jest z wami. On jest z tymi, którzy o Nim myślą, którzy się modlą, ale również On cierpliwie czeka na tych, którzy Go nie znają. Dlatego więc wy, apostołowie mojej miłości, módlcie się sercem, a poprzez uczynki ukazujcie miłość mojego Syna. To jest dla was jedyna nadzieja, i to jest jedyna droga do życia wiecznego. Ja, jako Matka, jestem tu z wami. Wasze modlitwy skierowane do mnie, są dla mnie najpiękniejszymi różami miłości. Nie mogę nie być tutaj, gdzie czuję zapach róż i dziękuję wam”

  Reply
 4. Medugorje

  Ks. abp Henryk Hoser specjalnym wysłannikiem papieża do Medjugorje. Misja ma na celu dokładniejsze poznanie potrzeb wiernych

  http://wpolityce.pl/kosciol/327156-ks-abp-henryk-hoser-specjalnym-wyslannikiem-papieza-do-medjugorje-misja-ma-na-celu-dokladniejsze-poznanie-potrzeb-wiernych

  Reply
 5. persodrom Post author

  o Medjugorie
  http://wpolityce.pl/kosciol/329791-abp-hoser-o-swojej-misji-w-medjugorje-ludzie-doznaja-tu-wielkiego-pozytku-duchowego-nie-mozna-pominac

  Reply
 6. NG

  o Medjugorie
  http://www.radiownet.pl/#/publikacje/w-medjugorie-dzialy-sie-cuda-jeszcze-przed-objawieniami

  Reply
 7. Orędzie z 2 marca 2017

  „Drogie dzieci,z macierzyńską miłością przychodzę do was, aby wam pomóc wzrastać w miłości, to znaczy wzrastać w wierze. Przychodzę, aby wam pomóc przeżywać z miłością słowa mojego Syna, by świat stał się inny. To dlatego, apostołowie mojej miłości, gromadzę was wokół siebie. Patrzcie na mnie sercem, mówcie do mnie jak do matki o swoich bólach i cierpieniach, o swoich radościach. Proście, abym modliła się za was do mojego Syna. Mój Syn jest łaskawy i sprawiedliwy. Moje matczyne serce pragnie, byście i wy tacy byli. Moje matczyne serce pragnie, abyście wy, apostołowie mojej miłości, swoim życiem opowiadali o moim Synu i o mnie, aby świat stawał się inny, aby powróciła prostota i czystość, aby powróciła wiara i nadzieja. Dlatego więc módlcie się, módlcie się, módlcie się sercem, módlcie się z miłością, módlcie się poprzez dobre uczynki. Módlcie się, aby wszyscy poznali mojego Syna, aby świat się przemienił, aby świat się zbawił. Przeżywajcie z miłością słowa mojego Syna. Nie osądzajcie, lecz miłujcie się wzajemnie, aby moje serce mogło zwyciężyć. Dziękuję wam. ”

  Reply
 8. Dwa Serca Post author

  Trwają też zapisy na pielgrzymkę do Medjugorie na termin sierpniowy – 19- 27 sierpnia 2017
  tel. 601 967 578 monika@bogucin.com

  Reply
 9. Andrzej

  A ja już się nie mogę doczekać. mam nadzieje ze jednak większość wyrazi ochotę na wycieczkę na Adriatyk i do Mostaru. Choćby po to by się przekonać, ze tak pieknych miejsc nie mógł stworzyć nikt inny jak jedynie Pan Bog

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top