Ogłoszenia parafialne – 29.12.2013 r. – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

1. Dzisiejsza niedziela św. Rodziny z Nazaretu jest okazją do modlitwy w intencji rodzin. We współczesnym świecie tak wiele zagrożeń jest kierowanych przeciwko rodzinom, tyle rodzin rozpada się… Wspierajmy modlitwą i mądrymi decyzjami wspólnoty rodzinne.
Dziś po Mszy św. o g.16.00 – ORGANOWY KONCERT KOLĘD. Zapraszamy do wysłuchania.

2. We wtorek 31. grudnia – ostatni dzień roku. O godz. 17.00 będzie sprawowana Msza św. dziękczynna za mijający rok, a po niej nabożeństwo przebłagalne z Suplikacjami.
Będzie również sprawozdanie podsumowujące rok 2013.

3. 1. stycznia – Nowy Rok – Kościół obchodzi uroczystość NMP Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to zarazem Światowy Dzień Pokoju. Msze św. w kościele i kaplicach według porządku niedzielnego.

4. W tym tygodniu 1-szy piątek miesiąca – spowiedź od godz. 16.30 i 1-sza sobota miesiąca -spowiedź od godz. 8.30, a po niej Msza św. o godz. 9.00. Zapraszamy klasy III gimnazjum.

5. W przyszłą niedzielę /5 stycznia/ po Mszy św. o 10.30 w Domu Sióstr opłatek dla Rady Parafialnej i Akcji Katolickiej. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

6. W dniach: 5 i 6 stycznia 2014 r. po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się w naszym kościele VII Gminno-Parafialny Przegląd KOLĘD, JASEŁEK I PASTORAŁEK “Bóg się rodzi…”
Zapraszamy wszystkich, którym daje radość śpiewanie kolęd, do przybycia w tym czasie do naszego kościoła.

7. Przypominamy porządek wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień /rozpoczynamy o 9.00/:
– poniedziałek /30 grudnia/ – Ługów – 2 księży od 9.00, 1 ksiądz – od strony Garbowa /od p. Józefa Patyry/ – od ok. 10.30 – po pogrzebie.
– wtorek /31 grudnia/ – Sługocin /2 księży/, Wysokie /1 ksiądz/
– czwartek /2 stycznia/ – cały Ożarów – 3 księży /1-od p. Glegoły, 2- od pani Stępniak, 3-od Sadurek od p. Rusinka/
– piątek /3 stycznia/ – Leśce – 3 księży
– sobota /4 stycznia – /I-sza sobota miesiąca – od ok. godz. 10.00/ – Moszenki /2 księży /, Wola Przybysławska – Granice i Kępa /1 ksiądz/
– poniedziałek /6 stycznia/ – Uroczystość Objawienia Pańskiego – nie ma kolędy
– wtorek /7 stycznia/ – Wola Przybysławska /1 ksiądz – od p. Kowalczyka na Leśniczówce, 2-gi ksiądz – Zagrody i Stara Wieś, 3-ci ksiądz – Orlicz i Zakopaniny

8. Ofiary składane na tacę w najbliższą niedzielę /I-sza niedziela stycznia/ są przeznaczone na spłatę zadłużenia po remoncie naszego kościoła.

9. Ofiary złożone na spłatę zadłużenia po remoncie kościoła:
– Joanna i Kazimierz Sochal z Garbowa Dolnego – 1.000 zł
– Of. bezimienna z Krak. Przedmieścia – 500 zł
– Of. bezimienna z Kurowa – 200 zł „Bóg zapłać”.

10.Za posprzątanie kościoła dziękujemy mieszkańcom Marianki. Na zaproszenie odpowiedzieli: p. Ewa i Monika Sidor, Iwona Majewska, Jolanta i Maria Węgielska, Edyta Zając, Helena, Ewa, Jacek i Piotr Kamińscy, Monika Zielińska, Dorota Maj, Alina i Magdalena Niezabitowska, Piotr, Mirosława i Adrian Bogusz. „Bóg zapłać”.
Na najbliższą sobotę na godz. 11.00 /I-sza sobota/ prosimy cd. mieszkańców Marianki od p. Barbary Zarzeki do p. Mirosława Kwiatka.

11.W minionym tygodniu odeszły z naszej wspólnoty:
– śp. Joanna Sobczak z Garbowa Dolnego, l. 84
– śp. Janina Wołyńska z Bogucina, l. 72. Pogrzeb: poniedziałek, godz. 9.00

…Requiem aeternam dona eis Domine, et lux perpetua luceat eis…

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top