Ogłoszenia parafialne – 17.08.2014 r. – XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy dziś odpust w Ożarowie ku czci św. Maksymiliana. Suma o g. 12.00.

2. W sobotę /23. sierpnia/ od godz. 10.00 nasza parafia będzie gościć młodzież z całej archidiecezji w ramach drugiego Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej.
W programie SMAL-u m.in.
– g. 11.00 – konferencja ks. Piotra Pawlukiewicza „Jaka jest Twoja cena”
– g. 13.00 – Eucharystia i przekazanie znaków Światowych Dni Młodzieży
– g. 16.00 – koncert Arkadio „Rób to, co kochasz”
– g. 18.00 – Festiwal Piosenki Pielgrzymkowej
– g. 21.00 – Uwielbienie „Bezcenni w oczach Boga”
Naszą młodzież zachęcamy do skorzystania z tego daru spotkania na miejscu. Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa, bądź to e-mailem ze strony internetowej naszej parafii, bądź osobiście w zakrystii.

3. W niedzielę /24. sierpnia/ będziemy wspólnie dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony w ramach Gminno-Parafialnych Dożynek. Rozpoczniemy je o godz. 10.30 Mszą św. dziękczynną w naszym kościele, następnie korowód dożynkowy przeniesie się na plac dożynkowy za Urzędem Gminy, gdzie będą kontynuowane tradycyjne uroczystości dożynkowe i występy artystyczne. Szczegóły na plakatach.
W imieniu Wójta Gminy Garbów, Mieszkańców Garbowa – tegorocznego Współgospodarza dożynek oraz w imieniu własnym serdecznie zapraszamy na uroczystości.

4. Ks. Arcybiskup i Kustosz Sanktuarium w Wąwolnicy zapraszają na uroczystości Maryjne w pierwszą niedzielę września /07.09.2013 r./. Suma o godz. 12.00.
Tradycyjnie z naszej parafii wyruszymy do Wąwolnicy w pieszej pielgrzymce. Duchowym opiekunem będzie tym razem ks. Zbigniew. Wychodzimy z kościoła o godz. 5.00 /tak jak przed rokiem/. Zachęcamy do włączenia się zarówno w pielgrzymkę, jak i w uroczystości ku czci MB Kębelskiej. Gospodarze uroczystości proszą również o delegacje z wieńcami dożynkowymi.

5. Dziękujemy za wczorajsze posprzątanie kościoła. Na zaproszenie odpowiedzieli: p. Emilia, Kamil, Paweł Kozieł, Mariola Sugier, Monika i Grażyna Zamojska, Hanna Stachyra.
Wszystkim – „Bóg zapłać”.
Na najbliższy piątek na godz. 17.30 /ze względu na sobotnie Spotkanie Młodych/ zapraszamy cd. mieszkańców Sługocina od p. Renaty Krawczak do p. Andrzeja Paszczyka.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Proponujemy tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.

7. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty:
– śp. Wanda Mazurek z Garbowa, l. 92
– śp. Zofia Beda z Puław /związana z Garbowem/, l. 68. Pogrzeb: wtorek, godz. 15.00

…Requiem aeternam dona ei Domine, et lux perpetua luceat ei…

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top