Niektórzy członkowie PSL odwodzili od głosowania na ich kandydata na wójta Romana Krawczyńskiego

Robert Wójcik, pełnomocnik KWW Polskie Stronnictwo Ludowe poproszony o skomentowanie niskiego wyniku wyborczego kandydata PSL na stanowisko Wójta Gminy Garbów stwierdził:

„Wynik naszego kandydata na wójta jest tak słaby dlatego, że niektórzy członkowie PSL zamiast promować go i popierać zniechęcali do głosowania.” (…) Jeżeli członkowie PSL zniechęcali zamiast namawiać, (…) to trudno się spodziewać innego wyniku”

Poprosiliśmy również o komentarz na temat wyniku wyborczego dr Agnieszki Nalewajek. Wicestarosta Robert Wójcik ocenił ten wynik jako bardzo dobry i dużo wyższy niż się spodziewał.

red-wyb

 

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Niektórzy członkowie PSL odwodzili od głosowania na ich kandydata na wójta Romana Krawczyńskiego

 1. kalkulator 2.0

  Trudno się dziwić, że odwodzili od głosowania na „kandydata PSL”, skoro on tak naprawdę był kandydatem pana Wójcika. Prawdopodobnie jego kandydatura była obliczona na osłabienie pozycji kandydata Niezależnych i przedłużenie walki do drugiej tury, w której starłby się pan Firlej z waszym Aniołem Wolności. Zgłoszony na pięć minut przed zamknięciem komisji, znaleziony na siłę spadochroniarz z Krakowa, który o Garbowie zielonego (sic!) pojęcia nie ma.
  Wielu kandydatów na radnych z listy PSL nigdy nie widziało na oczy pana Krawczyńskiego. To modelowy przykład kandydata przywiezionego z teczki. Nagle się pojawił, chyba pierwszy raz w życiu pojawił się w garbowskim kościele (11 listopada) i taki zagubiony nie wiedział co robić.
  I tak osiągnął całkiem przyzwoity wynik jak na człowieka znikąd.
  P.S. A co wy tak kumplujecie z panem Robertem Wójcikiem? Przecież to główny piewca „zielonej zarazy” na terenie Gminy Garbów. Myślałem, że ich zwalczacie.

  Reply
  • persodrom Post author

   Kumplujemy z prawdą panie kalkulator. Jeżeli w danym momencie ktoś mówi prawdę to w tym momencie z nim kumplujemy.

   Reply
  • Alicja

   jak można o kimś pisać ,że chyba pierwszy raz w garbowskim kościele był?! Czy p.Krawczyński to nie syn byłego ORGANISTY ? pisanie takich tekstów to o tobie ”kalkulator” świadczy,że zamiast uczestniczyć w Eucharystii to rozglądałeś sie na lewo i prawo.Do kościoła się idzie modlić a nie na obserwacje!

   Reply
    • Alicja

     jeśli uważnie byś czytał, to zauważyłbyś iż to nie stwierdzenie lecz zapytanie!!
     chodzić do kościoła i rozglądać się na innych?! obserwować a później obsmarować jak ”kalkulator” ,że p.Krawczyński zagubiony i nie wiedział co zrobić….
     o tak szpiegować w kościele?

     Reply
 2. powiązanie

  Przy tej okazji warto wspomnieć, że na jednej z rozpraw wyborczych „osobą towarzyszącą” Kazimierza Firleja w sądzie był Jan Paruch działacz lokalnego PSL. Wójt również zachęcał na głosowanie na pana Garnka na którymś zebraniu wiejskim. Powiązania są więc ewidentne.

  Reply
  • Wola

   Z kolei na Woli członkiem komisji obwodowej z ramienia komitetu wyborczego wójta Firleja był jego brat, który pełnił mandat radnego rady gminy Garbów z PSL w latach 2002 -2006.

   Reply
 3. Anna

  Pan Wójcik wykazał się dużą odwagą wystawiając R. Krawczyńskiego. Doskonale wiedział, że lokalne struktury PSL są /……../ przez wójta i z nim współpracują dla własnych korzyści. Partia powinna służyć ludziom, a tutaj liczą się jedynie własne interesy. Wystawił człowieka spoza układu, żeby to przerwać. Do tego mającego większe kwalifikacje niż ktokolwiek, kto kiedykolwiek uczestniczył u nas w wyborach na wójta.
  Szkoda, że ludzie nie wykazali się własnym rozumem i robili to co im kazały robić osoby powiązane ze środowiskiem PSL. Gdyby nie działania skorumpowanego Garnka to mielibyśmy drugą turę. Zapewne z panią Agnieszką, ale to nie ma znaczenia. Startowało naprawdę dwóch solidnych kandydatów, a ludzie z jakichś niezrozumiałych przyczyn wybrali tego trzeciego.

  Dobija mnie też gadanie o spadochroniarzu z Krakowa. Pułkownik, pilot, wykładowca uniwersytecki = spadochroniarz, ręce opadają. Gość z Garbowem jest związany od 30 lat, jego żona stąd jest (z Nakoniecznych o ile dobrze pamiętam).

  Reply
  • Grzegorz

   właśnie, gdyby wygrał p.Krawczyński to z pewnością wydajność pracowników gminnych zdecydowanie by wzrosła.
   Do chwili obecnej słyszałem przeważnie negatywne opinie o p.Robercie Wójciku.Analizuję wszystko i te negatywy to od tych którzy popierają p.Firleja. Wstyd, że Garnek wyrolował tak mieszkańców gminy i Pslowców.

   Reply
 4. Andrzej

  A może mi ktoś wyjaśnić, czemu znikają komentarze? ktoś prawdę powiedział o sprzedawczykach z psl i już komentarza nie ma. Skoro tak cenicie prawdę to po … to kasujecie? Nikt nikogo nie obrażał.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top