GARBOWSZCZYZNA ONLINE! Wspieramy garbowską oświatę! Zapraszamy placówki oświatowe gminy Garbów do darmowego korzystania z naszych serwerów!

Gdzie Gmina nie może, Nasz Garbów pomoże

Zauważyliśmy, że szkoły i przedszkola w gminie Garbów korzystają z darmowych, nieprofesjonalnych serwerów lub w ogóle nie mają swoich stron internetowych. W związku z tym, że Władze Gminy nie udostępniły publicznym placówkom oświatowym miejsca na serwerach należących do Gminy i nie wspierają procesu rozwoju szkolnej i międzyszkolnej komunikacji internetowej, bardzo miło będzie nam Państwa gościć na serwerach Naszego Garbowa.

Dodatkowo służymy też darmowymi konsultacjami w zakresie optymalnych rozwiązań technicznych i skuteczną pomocą w konfiguracji systemów.

Darmowe wizytówki internetowe dla szkół i przedszkoli

Podmioty, które są jeszcze zbyt słabe do rozwinięcia swojej własnej strony internetowej, zachęcamy do skorzystania z możliwości zrobienia darmowej w pełni funkcjonalnej wizytówki internetowej w ramach serwisu naszgarbow.pl  w zakładce ZIEMIA GARBOWSKA. Wystarczy przesłać do nas teksty oraz fotografie, które chcą Państwo opublikować. Opowiedzcie wszystkim o tym, co dla was ważne. Niech prawda, dobro i piękno waszych serc i umysłów rozprzestrzenia się na całą Ziemię Garbowską.

Niech każda szkoła czy przedszkole Ziemi Garbowskiej ma swój żywy i profesjonalny serwis internetowy.

Pomożemy Wam być naprawdę ONLINE!

Prosimy o przekazywanie naszej informacji dyrektorom szkół i przedszkoli znajdujących się na terenie Ziemi Garbowskiej.

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top