Nabór kandydatów do Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Garbowie

W oparciu o Uchwałę Nr X/78/16 Rady Gminy Garbów z dnia 17 marca 2016 r. w sprawie określenia trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Garbowie wójt Gminy Garbów ogłosił  nabór siedmiu kandydatów organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art.3 ust.3 ustawy do Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Garbowie. Termin zgłaszania kandydatów upływa 15 czerwca 2016 r.

link do ogłoszenia o naborze

 

 

 

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Nabór kandydatów do Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Garbowie

 1. ogłoszenie

  Ależ to ogłoszenie wójta o naborze do Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego podobne od wcześniejszego ogłoszenia starosty lubelskiego o naborze do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Jota w jotę, te same sformułowania.
  Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego zainicjowana przez stowarzyszenia z Gminy Garbów zbiera się już 16 czerwca. A wniosek o jej utworzenie został złożony do starosty dwa miesiące później niż wniosek o powołanie Gminnej Rady przez wójta.

  Reply
 2. yesterday

  A czy wójt wzorem powiatu mógłby ogłosić na stronie internetowej listę kandydatów do Gminnej Rady DPP zgłoszonych przez organizacje ???

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top