Lodówka w wąwozie w Garbowie!

Od niemal roku w garbowskim wąwozie prowadzącym do podnóża ruin starego kościoła, w jednym z najbardziej uroczych miejsc na terenie gminy, możemy oglądać starą lodówkę.

Prosimy Władze Gminy o interwencję i usunięcie obiektu.

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Lodówka w wąwozie w Garbowie!

 1. asieks

  Lodówka już dawno wywieziona, a wąwóz jest w „remoncie” od około miesiąca 🙂 można się przejść i zobaczyć:)

  Reply
 2. asieks

  To niestety nie jest odosobniony przypadek. Gdyby w naszej gminie była większa inicjatywa obywatelska to nie byłoby problemu wszechobecnych śmieci, zarośniętych alejek czy zaniedbywania zabytków. Ale niestety mieszkańcy gminy wolą dbać każdy o swoje dobro, zamiast rozpoczynać działania na rzecz dobra wspólnego;/
  I prawda jest taka, że kilka stowarzyszeń nie zmieni myślenia w kategorii „ja” na kategorię „my”. Tym bardziej, że mieszkańcy wolą chodzić na festyny, na których można napić się piwa, czy wyszaleć, oczywiście wszystko jest dla ludzi, szkoda tylko, że mało jest osób, które dokształcają siebie oraz innych w kwestiach związanych ze społeczeństwem obywatelskim.

  Reply
  • jota

   Nad świadomością obywatelską i myśleniem w kategoriach „my” trzeba cierpliwie pracować. Zgadzam się, że piwne festyny nie załatwiają sprawy. Różne stowarzyszenia robią dobrą robotę, jeżeli są autentyczne czyli oddolne. Trzeba je popierać.

   Reply
 3. Ada

  A śmieci na trasie rowerowej Garbów-Zofian dalej rosną. Co tam można znaleźć: butelki, puszki, woreczki, worki, monitory i inne części komputerów, opony, nawet zdechły pies. Można tak wyliczać bez końca. Jak nie w rowie to w lesie. Śmieci w ciąż przybywa a podobno każdy ma obowiązek posiadania śmietnika. Kto zaradzi, kto pomoże? Gdzie to można zgłosić?

  Reply
  • redakcja

   Prosimy o przesłanie fotki na email redakcji redakcja@naszgarbow.pl

   Jeżeli tp teren naszej gminy to zgłasza się do Garbowa lub radnego z tej miejscowości. Można też skierować pismo w tek sprawie do przewodniczącego. Musi być odczytane w czsie najbliższej sesji.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top