Ciekawsze niż sądzicie. „Protokół nr 27.2014 z Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego Gminy z dnia 6 czerwca 2014 roku.”

Przedstawiamy kopię protokołu z posiedzenia Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego Gminy Garbów. Zachęcamy do czytania i szukania informacji o swoich miejscowościach. Na posiedzeniach tej komisji często wstępnie decyduje się o sposobie wydatkowania naszych pieniędzy. Tekst jest naprawdę ciekawy dla osób, które interesują się sprawami publicznymi i rozwojem swoich miejscowości. W tekście wspomniane zostało przynajmniej kilka różnych miejscowości w kontekście różnych potrzeb i problemów.

protokol_kom_fin_nr_27.2014_2014.06.06_Strona_1protokol_kom_fin_nr_27.2014_2014.06.06_Strona_2protokol_kom_fin_nr_27.2014_2014.06.06_Strona_3

źródło: BIP Gminy Garbów – ostatnie dokumenty tutaj

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Ciekawsze niż sądzicie. „Protokół nr 27.2014 z Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego Gminy z dnia 6 czerwca 2014 roku.”

 1. persodrom Post author

  Ile razy słyszeliśmy już to „zobaczymy” i nic nie zobaczyliśmy. Obiecanki, wymijające odpowiedzi. Każdy, kto musiał coś tego typu uzyskać dla swojej miejscowości usłyszał te i podobne słowa. Wójt obiecuje na spotkaniach budowy za setki tysięcy zł jak jakiś król, a jak się go prosi o 2000 zł na koszulki dla małych piłkarzy czy inny tego typu cel to mówi „zobaczymy” i musi zapytać rady. No to zobaczymy. Czekamy.

  Reply
 2. poirytowany

  Panie persodrom, nie zna się pan kompletnie na sprawach związanych z pieniędzmi w jednostkach samorządowych, gdyby na każdą prośbę wójt się zgadzał ot tak to pieniędzy by nie było na wiele ważnych wydatków gminnych. Odnośnie tych 2000zł, prosze zobaczyć, że w większych piłkarskich klubach, żeby być w drużynie trzeba zapłacić jakies czesne, np. 30-50zł, drużyny w Garbowie z tego co wiem nie pobierają żadnych opłat i skarżą się gminie że nie mają pieniędzy itp. W gestii zarządów tych obu klubów apeluje do nich, żeby starali się sami pozyskiwać pieniądze od drobnych sponsorów, albo wprowadzili opłaty członkowskie(5-10zł miesięcznie to nie byłby jakiś wielki wydatek, a na drobne zakupy zawsze by było)

  Reply
 3. yesterday

  A jaki to problem by sprawdzić w budżecie dział wydatków na sport, zobaczyć czy są pieniądze, które możnaby przeznaczyć na koszulki i dać odpowiedź radnemu tak lub nie? Przecież pani skarbnik uczestniczy w komisji, może na chwilę wyjść i zajrzeć do komputera.

  Reply
 4. anonim

  na kontener 100tys.zl… bez jaj… za takie pieniądze można już zbudować szatnię wraz z łazienkami… do okręgówki z kontenerem hahaha a tak wyliczając na allegro kontener nowy z wyposażeniem kupi się za 15tys zł netto + Vat… rozumiem kupic sie 3 dla gospodarzy sędziów i gości czyli to 50tys. a gdzie reszta pieniędzy?? dla mnie to jest chore i bez ambicji…

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top