Bankowcy-banksterzy odpowiedzą za manipulacje przy przyznawaniu kredytów we frankach? Czemu ma służyć protest w tej sprawie? „Nie może być tak, że mamy najdroższe produkty finansowe w Europie!”

Jutro założone przez Pana Stowarzyszenie Pro Futuris organizuje bojkot placówek banku PKO BP. Co będzie się działo i czego spodziewa się Pan po tej akcji?

CZYTAJ WIĘCEJ: wGospodarce.pl: Klienci protestują przeciwko pazernym firmom. Jutro akcja blokowania placówek bankowych

Tomasz Sadlik: Będziemy wchodzili do placówek PKO BP w Warszawie, m. in. do tej przy Puławskiej 15 i zajmowali czas pracownikom, wypytując ich głównie o „kredyty we frankach”, różne produkty bieżące, o promocje po to, żeby pokazać, że się interesujemy, że nie zapomnieliśmy i uzmysłowić władzom banku, że istniejemy i dopóki nie rozliczymy się, nie dojdziemy do ugody, to będziemy obecni coraz bardziej. Zaczynamy tak.

Akcja będzie skupiać się na zadawaniu kłopotliwych pytań personelowi o „kredyty we fankach” a zarazem nieujawnianiu swojej tożsamości?

Nie tylko o „kredyty we frankach”, o inne produktami także. Nie będziemy na pewno okazywać dowodów osobistych na żądanie personelu przed przedstawieniem oferty, co nie znaczy, że będziemy całkiem anonimowi, bo nie o to chodzi. Bankowcy nie mają prawa żądać dowodu osobistego osobie, której przedstawiają ofertę. Chcemy też zwrócić na to uwagę.

Dlaczego PKO BP?

Więcej…

źródło: wpolityce.pl

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top