Agnieszka Nalewajek. Podziękowania dla Wyborców Wspólnoty Garbowskiej. Spokojnie pracujemy dalej.

Szanowni Państwo, Kochani Mieszkańcy Gminy Garbów,

W imieniu całego naszego środowiska składam serdeczne podziękowania za wszystkie głosy oddane na moją kandydaturę w wyborach na Wójta Gminy Garbów, jak też za głosy oddane na kandydatów Wspólnoty Garbowskiej do Rady Gminy. Jesteśmy wdzięczni mieszkańcom wszystkich miejscowości naszej Gminy, którzy udzielili nam swojego poparcia. Choć nie udało się zwyciężyć, cieszymy się dobrym wynikiem i wzmocnieniem naszego środowiska. Na naszych kandydatów zagłosowało około jednej trzeciej wszystkich głosujących wyborców.

Dziękujemy za okazane nam zaufanie i życzliwość, za to, że w trudnych chwilach nie zwątpili Państwo w słuszność sprawy. Szczególnie pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które wspierały nas pomocną dłonią, dobrym słowem i modlitwą w pracowitym czasie kampanii wyborczej. Trzeba pamiętać, że rozstrzygnięcie wyborcze nie kończy naszej drogi, ale jest jedynie etapem w działalności na rzecz dobra wspólnego naszej małej ojczyzny.

Już teraz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach o charakterze kulturalnym i edukacyjnym, które będą organizowane przez nasze środowisko. Sądzimy, że nasza oferta będzie dla Państwa niezwykle atrakcyjna. Zachęcamy naszych wyborców i sympatyków do czynnego włączenia się w realizowane przedsięwzięcia. Mamy razem do wykonania wiele pracy. Wierzymy, że zmiana na lepsze jest możliwa. Jeżeli nie ustaniemy w naszej służbie, prawda i dobro będą stopniowo zwyciężać.

Bądźcie z nami. Wspólnie tworzymy naszą przyszłość. Warto pracować dla Polski. Deo et Patriae. „Spokojnie pracujemy dalej”.

Agnieszka Nalewajek

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Agnieszka Nalewajek. Podziękowania dla Wyborców Wspólnoty Garbowskiej. Spokojnie pracujemy dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top