5 lutego 2014 – historyczny moment dla gminy Garbów. Kolejny sukces na drodze ku pełnej jawności życia publicznego. Po raz pierwszy podano do publicznej wiadomości datę spotkania jednej z Komisji Rady Gminy Garbów!

5 lutego 2014 – historyczny moment dla gminy Garbów. Po raz pierwszy podano do publicznej wiadomości datę zaplanowanego spotkania jednej z Komisji Rady Gminy Garbów. Ten mały jawnościowy przełom zawdzięczamy Komisji Rolnictwa, której obrady planowane są na wtorek 11 lutego na godzinę 12.00 w Urzędzie Gminy Garbów.

Redakcja „Naszego Garbowa” bardzo  dziękuje przewodniczącemu tejże komisji radnemu Jackowi Poleszakowi za uczynienie kroku w dobrym kierunku. Z pewnością ułatwi nam to pracę i w miarę naszych zasobów umożliwi nam uczestnictwo. Liczymy, że poszczególni przewodniczący innych komisji będą naśladować radnego Poleszaka w tej sprawie.

autor: red

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “5 lutego 2014 – historyczny moment dla gminy Garbów. Kolejny sukces na drodze ku pełnej jawności życia publicznego. Po raz pierwszy podano do publicznej wiadomości datę spotkania jednej z Komisji Rady Gminy Garbów!

 1. XXI wiek

  Czyli jednak można. A tak się opierali przed publikacją ogłoszeń o posiedzeniach komisji. Oprócz podania terminu powinna być jeszcze informacja o tematyce posiedzenia – ale, jak wiadomo, nie od razu Kraków zbudowali

  Reply
 2. kerra

  Ciekawe czy inni przewodniczący też będą ogłaszac? Ale to jest postęp jakiś. Jednak ludzie moga jakoś wplywac na wladze jak sie organizuja. Super!

  Reply
  • persodrom Post author

   Nas również ciekawi postawa przewodniczących innych komisji. Pożyjemy, zobaczymy. Będziemy informować na bieżąco.

   Reply
  • persodrom Post author

   To pan ma chyba kompleksy skoro nie potrafi pan sformułować rzeczowego komentarza bez wycieczek ad personam itp… Nie mamy czasu na te utarczki. Mamy zbyt dużo dokumentów do przeanalizowania.

   Reply
 3. Michczas

  Ale ja nie pytałem o żadne dokumenty…chory? Pisanie tego co obserwuję nie jest objawem kompleksów. Natomiast nie publikowanie komentarzy ludzi, którzy w swoich postach piszą o pana nazwisku, jest wierutnym objawem posiadania takowych kompleksów na tym punkcie. Poza tym sam pan się do tego przyznał, publikując mój poprzedni komentarz, a nie publikując przed ostatniego. A obaj dobrze wiemy jaka była różnica, gdzie pojawiło sie odwołanie do nazwiska a gdzie nie. Inteligentny czytelnik tego blogu sam sie domyśli.

  Reply
  • persodrom Post author

   Żałosne rozważania pan tu próbuje prowadzić. Proszę się przedstawić z imienia i nazwiska panie Michczas i będziemy kontynuować na temat. Jedyne co ma pan do powiedzenia to czepianie się nazwiska wydawcy. To objaw pana niskiej kultury – zwłaszcza, że sam pan się nie przedstawia i działa anonimowo. To co pan tu probuje robić bez podania nazwiska to żałosny obraz pana braku odwagi cywilnej i postawy takiego małego smrola, który potrafi atakować jedynie zza węgła a nie potrafi nigdy stanąć otwarcie do walki i mówić jak jest jak robi to od wielu miesięcy wydawca tego serwisu pan Robert Fiutek.

   Reply
  • Terra Post author

   Słowo ‚ inteligentny ‚ tak samo jak ‚ odważny ‚ nie brzmią dobrze w ustach użytkownika Michczas. Poproszony o personalia poszedł jak przeciąg z forum. I dobrze.

   Reply
 4. kalkulator

  Pan Michczas często tutaj broni wójta Firleja i też podobny żenujący styl pokazuje. Szkoda gadać. To pokazuje z jaką kategorią ludzi mamy do czynienia.

  Reply
  • persodrom Post author

   Panie Michczas, już usłyszał pan wczoraj instrukcje postępowania. Nie wolno obrażać i robić wycieczek ad personam. Gdy pan jakoś argumentował to puszczaliśmy pana posty. Na obrażanie nie ma tu miejsca. Przypomina pan mi styl tego gościa z lewej http://www.youtube.com/watch?v=E45Be6DZbLk Proszę pozbyć się złości i wrócić do komentowania z argumentami. Jak pan chce oskarżać konkretnych ludzi to proszę przedstawić dowody lub przynajmniej samemu się przedstawić. Jeżeli nie chce pan spełnić tych podstawowych zasad to dziękujemy.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top