27.10.2012 – Tygodnik „W Sieci” publikuje na okładce nieznane do tej pory, a wiele mówiące zdjęcie Donalda Tuska i Władymira Putina z 10 kwienia 2010.

27.10.2012 – Tygodnik „W Sieci” publikuje na okładce nieznane do tej pory, a wiele mówiące zdjęcie Donalda Tuska i Władymira Putina z 10 kwietnia 2010.

Czy patrząc na to zdjęcie zrobione w kilka godzin po katastrofie w Smoleńsku, ktokolwiek kto chce zobaczyć prawdę, potrzebuje dalszych komentarzy?

Nie zawsze tak jest, ale w tym przypadku rzeczywiście sprawdza się stara chińska maksyma, która mówi, że jeden obraz jest więcej wart niż dziesięć tysięcy słów.

Do tego samego numeru tygodnika dołączony został film o polskich naukowcach, którzy od ponad 3 lat zajmują się wyjaśnieniem katastrofy smoleńskiej, a których naukowe ustalenia całkowicie zaprzeczają raportowi rządowemu.

 

 

 

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “27.10.2012 – Tygodnik „W Sieci” publikuje na okładce nieznane do tej pory, a wiele mówiące zdjęcie Donalda Tuska i Władymira Putina z 10 kwienia 2010.

  1. janek

    Czyli krótko mówiąc Putin i Tusk cieszyli się 10 go kwietnia 2010 z tego co się stało. Demoniczna twarz kobiety-tlumacza? również nie wygląda na zasmuconą. To żona byłego szefa wsi. Ciekawe.
    http://niezalezna.pl/48916-dukaczewska-wie-co-mowil-tusk-z-putinem-hambura-musi-zostac-przesluchana

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top