Nagroda główna za patronat w konkrusie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przyznana wydawcy „Naszego Garbowa” panu Robertowi Fiutkowi!

Miła wiadomość dla wszystkich czytelników i sympatyków „Naszego Garbowa”. W Konkursie dla Mediów Lokalnych organizowanym przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich nagrodę główną w kategorii: budowanie społeczeństwa obywatelskiego” otrzymał wydawca naszego serwisu pan Robert Fiutek.

W kategorii: dziennikarstwo śledcze nagrodę główną otrzymał Patryk Salamon za materiał „Prowokacja lovekrakow.pl: Komitet konkursowy ZIO (Zimowe Igrzyska Olimpijskie) to siedlisko patologii”. Publikacja doprowadziła do obnażenia sposobu kupowania przychylności prasy przez władze. Dziennikarze nie pozwolili się skorumpować i nadali sprawie ogólnopolski rozgłos.

Gratulujemy zwycięzcom obu konkursów! 

2014_145

2014_143

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “Nagroda główna za patronat w konkrusie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przyznana wydawcy „Naszego Garbowa” panu Robertowi Fiutkowi!

 1. Robert

  Tak, to z pewnością dobra wiadomość. Dziękuję wszystkim, którzy się do tego sukcesu przyczynili i dobrze nam życzą. Miło wiedzieć, że to co się robi jest docenione przez tak szacowne środowisko jak Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Ta nagroda to z pewnością też pozytywna promocja naszej gminy, a dla mnie też promocja wsi Bogucin, której jestem szósty rok mieszkańcem. Teraz spokojnie pracujemy dalej. Jeszcze raz wszystkim Państwu dziękuję.

  Reply
  • na pewno

   na pewno, wszak sam przyczynił się do powstania cyklu publikacji: „Garbowskie kontrole ciągle tajne”, „Nasz Garbów złożył do Wójta wniosek o udzielenie informacji publicznej odnośnie przeprowadzonych w gminie Garbów kontroli”, „Sierpień 2013 – kontrole w końcu odtajnione!” , które otrzymały nagrodę główną w konkursie

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top