20/21 września 2013. Pielgrzymi z Rodziny Radia Maryja, Wspólnoty Garbowskiej oraz Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” wyruszyli na pielgrzymkę do Torunia, Lichenia i Kalisza.

Wczoraj w nocy, z naszej garbowskiej parafii wyruszyła organizowana przez Rodzinę Radia Maryja, Wspólnotę Garbowską oraz Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” 49 osobowa pielgrzymka do Torunia, Lichenia i Kalisza. Na drogę radosnego błogosławieństwa udzielił pielgrzymom ks. Jerzy.

O godzinie 7.00 rano, nasi pielgrzymi wzięli udział w transmitowanej Mszy Świętej w Radio Maryja. Po zwiedzeniu Torunia, na pielgrzymim szlaku nasi pątnicy odwiedzą również Matkę Bożą Licheńską oraz św. Józefa w Kaliszu.

Polecamy pielgrzymiej modlitwie całą naszą parafię i gminę. Niech umocnieni Łaską Bożą, szczęśliwie wracają do domów, przywożąc z sobą Boże błogosławieństwo, które pomoże nam wszystkim otwierać serca na działanie Ducha Świętego i razem z Nim wytrwale  „odmieniać oblicze tej ziemi”.

 

Podziel się artykułem na: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Komentarze do: “20/21 września 2013. Pielgrzymi z Rodziny Radia Maryja, Wspólnoty Garbowskiej oraz Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” wyruszyli na pielgrzymkę do Torunia, Lichenia i Kalisza.

 1. CHWAŁA PANU

  czekamy na relację….

  warto obejrzeć w telewizji trwam ”Rozmowy niedokończone: Historia i działalność Towarzystwa Gimnastycznego ‚Sokół”
  Goście: Damian Małecki – prezes TG „Sokół” w Lesznie i redaktor naczelny portalu sokolostwopolskie.pl, Tomasz Stańko – prezes TG „Sokół” w Lublinie
  Jutro – godz.18:15

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top